تولید آسفالت هادی سیگنال های الكترونیكی و مقاوم در مقابل یخ زدگی

تولید آسفالت هادی سیگنال های الكترونیكی و مقاوم در مقابل یخ زدگی

به گزارش ارتباط با مشتری محققان دانشگاه سمنان موفق به تولید آسفالت هادی سیگنال های الكترونیكی و مقاوم در مقابل یخ زدگی» شدند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، داود معروفی با اشاره به اینكه این آسفالت در حوزه راهسازی بسیار كاربردی است، اظهار داشت: این اختراع با تلاش دكتر غلامعلی شفابخش عضو هیئت علمی دانشكده مهندسی عمران دانشگاه سمنان، مهدی فیروزنیا دانشجوی كارشناسی ارشد مهندسی عمران، دكتر سیدمحمد میرعبدالعظیمی دكترای مهندسی عمران، پویان فخاریان دانشجوی دكتری مهندسی عمران و پارك علم و فناوری دانشگاه سمنان در اداره كل ثبت اختراعات كشور به شماره ۹۶۹۲۸ به ثبت رسیده است.
دكتر شفابخش عضو هیئت علمی دانشكده مهندسی عمران دانشگاه سمنان با اشاره به شرایط سخت ساخت جاده‏ در مناطق سردسیر به علت پایین بودن مقاومت آسفالت در مقابل رطوبت و یخ زدگی و ایجاد مشكلات در مراحل روسازی، اظهار داشت: ارتقای عملكرد حرارتی و مقاومت در مقابل یخ زدگی مخلوط آسفالتی گرم در جاده ها بعنوان روكش همچون مزایای این اختراع است.
وی استفاده از آسفالت بعنوان ماده ای رسانا جهت انتقال امواج الكتریسته برای نصب علائم هشداردهنده در كف جاده ها را از دیگر مزایای این آسفالت عنوان نمود.
شفابخش تصریح كرد: این محصول در مناطق سردسیر و روسازی برای آسفالت های قدیمی كاربرد دارد.1397/12/08
16:07:31
5.0 / 5
4716
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری