معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اعلام كرد:

آماده شدن قطعه اول آزاد راه تهران - شمال تا تیر 98

آماده شدن قطعه اول آزاد راه تهران - شمال تا تیر 98

ارتباط با مشتری: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و سرپرست فرمانداری كرج اظهار داشت: این نوید را می دهم كه قطعه اول آزادراه تهران - شمال تیرماه 98 بر طبق قول مسئولین، راه اندازی و ادامه همت در خرداد تا ابتدای جاده چالوس آماده می شود.


به گزارش خبرنگار ایسنا، خسرو ارتقایی در كنفرانس چالش های مهندسی البرز كه امروز چهارشنبه هشتم اسفندماه در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، توضیح داد: این دو پروژه در كنار قطار كرج به هشتگرد قسمتی از مشكلات ترافیكی را حل می كند اما تنها قسمت كوچكی از جریان عظیم تردد و ترافیك استان با این اتفاقات چاره اندیشی می شود.
وی ادامه داد: تا وقتی كه نتوانیم شبكه ریلی را در كشور به آن شكل كه سهم شبكه ریلی از حمل و نقل عمومی است محقق نماییم اساسا چالش های ترافیكی وجود خواهند داشت. استان البرز با وسعت 5000 كیلومتر مربع با بارگذاری صنعتی و جمعیتی و شهرسازی فراوان با تراكم بیشتر از ۵۰۰ نفر در هر كیلومتر مربع مواجه می باشد كه پس از تهران دومین استان متراكم كشور به حساب می آید.
ارتقایی اشاره كرد: در كنار توسعه استان با چالشی جدی باز مواجه هستیم كه این چالش محدودیت اقلیمی استان است، این مساله همه ما را وا می دارد كه حواسمان باشد این بارگذاری های سنگین كه امروزه در كلان شهرها شاهدش هستیم در البرز رخ ندهد اما متأسفانه بخشی رخ داده است.
سرپرست فرمانداری كرج اظهار نمود: بارگذاری های بیش از اندازه توان اكولوژیكی و پتانسیل های طبیعی از جهت اقتصادی شاید به نفع منطقه باشد اما مغایر با توسعه پایدار می باشد و در بلندمدت لطمه هایی جدی وارد می كند، بدین سبب باید بر این باور باشیم كه اگر توسعه ناموزون صورت بگیرد اقتصاد، اقلیم و آسایش و رفاهی كه برای مردم به دنبال آن هستیم، لطمه می بیند.
معاون امور عمرانی استانداری البرز عنوان كرد: پنل هایی كه در گردهمایی فرصت ها و چالش های مهندسی استان البرز آورده شده نشان دهنده این است كه به تمام زمینه ها توجه لازم انجام شده و اساسا با پیگیری مداوم و همفكری مسئولین و مهندسین این اتفاق ها به صورت خوب عملی می شود.
وی افزود: حركت خوبی كه دانشگاه خوارزمی بعنوان نخستین مركز آموزش عالی كشور آغاز نموده می تواند سرآغاز تحولی در استان البرز باشد؛ همین طور نزدیكی به مراكز كشور، بازار مصرف و خود استان كه از جمعیت زیادی برخوردار می باشد با وجود هزاران كارخانه و تولیدات متنوع محصولات زمینه ای است كه توجه سرمایه گذاران فروانی را به خود جلب كرده است.
ارتقایی اضافه كرد: در ایام آینده مسافران نوروزی سفرهای خودرا آغاز می كنند؛ پارسال از ۲۵ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین بالغ بر ۳۵ میلیون خودرو در تردد شمارهای استان البرز شمارش شد، به این معنا كه بار ترافیكی ۱۴ استان از البرز 5000 كیلومتر مربعی با زیرساخت های ضعیف عبور می كند.1397/12/09
15:54:16
5.0 / 5
4732
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری