ماجرای توقف 4.5 ساعته چه بود

چرا سفر قطار گردشگری نیمه كاره ماند؟

چرا سفر قطار گردشگری نیمه كاره ماند؟

به گزارش ارتباط با مشتری كمیسیون سوانح شركت راه آهن بزودی در مورد معطلی یك قطار گردشگری كه از اندیمشك راهی بیشه شده بود و در ایستگاه چمسنگر با توقفی ۴.۵ ساعته روبرو شد تشكیل جلسه خواهد داد تا علل سانحه و هم عوامل پیشامد مساله مشخص شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، اخیرا یك سفر گردشگری با بیشتر از ۱۰۰ مسافر كه از اندیشمك راهی بیشه می شد بر اثر خرابی و بسته شدن خط در ایستگاه چمسنگر بیشتر از چهار ساعت از حركت باز ماند و در نهایت بعد از این میزان معطلی ایستگاه را ترك كرد. این قطار در خط ریلی جنوب حركت می كرد و برنامه آن با هدف بازدید از خط آهن جنوب اجرا می شد و مسافران آن از سه روز قبل سفر خویش را از تهران به مقصد خوزستان شروع كرده بودند و قرار بود در برگشت، سفر با این قطار گردشگری كه توقف های خاص در رابطه با جاذبه های راه آهن را دارد، تجربه كنند اما سفر آنها به علت اصلاح خط آهن، بنا به قول مسؤولان آن و همینطور ناهماهنگی و نوع اولویت بندی نامناسب راه آهن برای قطارهای باری و محلی، در یك ایستگاه محلی كه دسترسی و امكانات محدودی دارد، نیمه كاره ماند.
از نكات قابل تأمل در مورد این قطار گردشگری، ترك كردن قطار توسط لوكوموتیوران با طولانی شدن تأخیر و آخر ساعت كار بود.
زمانی كه یك سانحه در هر ناحیه ای از طریق آهن رخ می دهد كمیسیون سوانح تشكیل جلسه داده و با حضور مدیران مربوطه و كارشناسان آن ناحیه به منظور تشخیص علل سانحه اقدام می شود تا نظر نهایی در مورد علت سانحه مربوطه و یا قصورهای پیش آمده مشخص شود. در مورد این واقعه هم بزودی كمیسیون سوانح راه آهن تشكیل جلسه خواهد داد تا علت سانحه مشخص شود و برای مسافران مشخص شود كه به چه علت با توقفی چهار و نیم ساعته در خط ایستگاه چمسنگر مواجه گشتند.
با توجه به نوع سفر قطارهای گردشگری به نظر می آید كه راه آهن باید با برنامه ریزی مدون نسبت به انجام مسافرت های متقاضیان اقدام نماید تا بتواند در جهت هرچه بیشتر جذب توریست و هم توسعه گردشگری در این بخش گام بردارد، به صورت حتم وقوع چنین مسائلی تأثیر نامطلوبی در شرایط سفر برای مسافران خواهد داشت و حل این مسئله باید هرچه سریع تر در دستور كار متولیان امر قرار گیرد.1397/12/19
22:24:17
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: شركت , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری