میزان پروازهای نوروزی با آخر موج اول سفرها، خرید بلیت با اصالت سنجی یا رجوع به دفاتر معتبر

میزان پروازهای نوروزی با آخر موج اول سفرها، خرید بلیت با اصالت سنجی یا رجوع به دفاتر معتبر

به گزارش ارتباط با مشتری تعداد پروازهای نوروزی همزمان با آخر موج اول سفرها در هشتم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ اعلام گردید.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، همزمان با آخر موج اول سفرهای نوروزی بیشتر از ۹۷۲۶ پرواز نوروزی صورت گرفته كه از این تعداد ۶۹۰۶ پرواز داخلی و ۲۸۲۰ پرواز خارجی بوده است.
رضا جعفرزاده - مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری - با بیان این كه فرودگاه امام خمینی (ره) با انجام ۱۸۹۱ پرواز بالاترین حجم پروازهای بین المللی و فرودگاه مهرآباد با انجام روزانه ۳۰۰ تا ۳۸۰ پرواز ورودی و خروجی در این ایام، بیش ترین سرویس دهی در پروازهای داخلی را عرضه كرده اند.
فرودگاه های مناطق سیل زده در این ایام فعال بوده و سرویس های لازم را عرضه كرده اند و روزانه به صورت متوسط ۶۵۰ تا ۸۲۴ پرواز در بخش هوایی ایران انجام شده كه بیشتر پروازها به لحاظ آغاز موج بازگشت مسافران در روز هفتم فروردین بوده است.
تاكید می شود افرادی كه بخش هوایی را برای مسافرت برگزیده اند، برای خرید بلیت از راه مراكز معتبر شامل دفاتر و ۱۵۰ سایت دارای مجوز كه فهرست آنها روی سایت سازمان هواپیمایی كشوری قابل دسترسی است، اقدام نمایند.
علاوه بر این مسافران می توانند از راه سامانه اصالت سنجی بلیت هواپیما از راه سایت سازمان هواپیمایی كشوری و انجمن شركت های هواپیمایی از چگونگی اعتبار بلیت خود مطمئن شوند و هرگونه تخلف را ابتدا از راه شماره تلفن های شركت های هواپیمایی عرضه شده توسط این سازمان و در نهایت از راه سایت سازمان گزارش كنند تا برخوردهای لازم صورت گیرد.1398/01/12
15:42:03
5.0 / 5
5214
تگهای خبر: شركت , كشور , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری