رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای كشور:

محورهای اصلی لرستان امروز باز می شود

محورهای اصلی لرستان امروز باز می شود

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای كشور با اشاره به اینكه امیدواریم تمام راه های شریانی را امروز باز نماییم، اظهار داشت: تمام تلاش و كوشش بر این است كه ظرف یك هفته تمامی راه های روستایی و فرعی را بازگشایی نماییم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا منطقه، عبدالهاشم حسن نیا در جلسه مدیریت بحران استان لرستان اظهار نمود: امیدواریم تمام راه های شریانی را امروز باز نماییم، راه های روستایی مخابرات یا برق اگر مشكلی دارند اعلام كنند، حدود ۱۵ دستگاه لودر كرایه كردیم كه این كارها را انجام دهند.
وی اضافه كرد: دو یا سه اكیپ گذاشتیم كه از سوی خرم آباد به پلدختر را ارزیابی مجدد داشته باشند و طراحی نمایند، در نهایت تمام تلاش و كوشش این است كه ظرف یك هفته تمام راه های روستایی و راه های فرعی را كه ارتباط قطع است اتصال برقرار نماییم.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور عنوان كرد: راه های روستایی كه ضلع شمالی رودخانه كشكان است از مسیر شهرهای شمالی ارتباط برقرار می شود، پنج پل داشته كه همه تخریب شدند، عبور از این رودخانه با عرض زیادی كه دارد در كوتاه مدت امكان ندارد و فقط باید از راه شهرهای شمالی رودخانه منتقل شوند.
وی بیان كرد: اطلاع دادند حدود ۷۵ روستا بسته است، این ۱۵ دستگاه لودر را گرفتیم و همكاران ما قول دادند بتوانند تا روز جمعه بازگشایی انجام دهند؛ اگر امكاناتی كه سایر دستگاه های نظامی ازجمله ارتش داشته باشند و بتوانند ۱۵ دستگاه لودر به ما كمك كنند قول می دهیم تا شنبه كلیه راه های روستایی را بازكنیم.1398/01/16
15:56:28
5.0 / 5
4751
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری