به مناسبت روز جوان؛

چند طرح اشتغالزایی رونمایی گردید، ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی برای جوانان

چند طرح اشتغالزایی رونمایی گردید، ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی برای جوانان

به گزارش ارتباط با مشتری طرح های اشتغال زایی جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید رونمایی گردید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از صندوق كارآفرینی امید، مراسم رونمایی از چند طرح اشتغالزایی، به مناسبت روز جوان با تاكید بر تحقق شعار رونق تولید در ساختمان وزارت ورزش و جوانان از راه ویدئو كنفرانس برگزار گردید.
در این مراسم ۴۸۰ طرح اشتغالزایی صندوق كارآفرینی امید با اشتغال ۱۳۳۰ نفر به صورت هم زمان افتتاح و ۴ طرح این صندوق به صورت نمادین از راه ویدئو كنفرانس در ۴ استان افتتاح شد.
طی این مراسم ۷۸ طرح اشتغالزایی صندوق كارآفرینی امید در حوزه جوانان در استان فارس با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و ایجاد ۱۵۰ فرصت شغلی با دستور وزیر ورزش و جوانان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفتند.
همچنین ۴۳ طرح استان سیستان و بلوچستان با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال در حوزه های صنایع دستی، باشگاه ورزشی و طرح های خدماتی و فرهنگی از راه ویدئو كنفرانس با حضور مدیران استانی راه اندازی شد.
ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی برای جوانان با پرداخت ۶۳۰ میلیارد ریال تسهیلات
اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید در مراسم افتتاح همزمان طرح های اشتغال مورد حمایت صندوق كارآفرینی امید كه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، از بهره برداری ۵۲۰ طرح در حوزه جوانان با همكاری مشترك وزارت ورزش و جوانان اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح ها به ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی منجر گردیده است.
وی اظهار نمود: این طرح ها با همكاری وزارت ورزش و جوانان به بهره برداری رسیده و ۶۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به آنها پرداخت شده است.
وی افزود: صندوق كارآفرینی امید از آغاز فعالیت دولت یازدهم تا آخر سال ۹۷ در حوزه جوانان ۳۴۹ هزار و ۲۶۷ فقره تسهیلات اشتغال با اعتبار ۴۲ هزار و ۱۰۹ میلیارد و ۲۸۳ میلیون ریال پرداخت كرده است كه از این تعداد ۲۱۱۳۷۰ فقره به مردان و ۱۳۶۰۹۵ فقره به بانوان و ۱۸۰۲ فقره به اشخاص حقوقی پرداخت شده است.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید از مجموع تسهیلات، پرداختی ۱۰۶۸۲۰ فقره تسهیلات را مربوط به حوزه ازدواج جوانان، ۵۶۴۱ فقره تسهیلات را مربوط به حوزه مسكن جوانان و ۶۹۳۰۷ فقره تسهیلات را در سایر سرفصل ها عنوان نمود.
نوراله زاده خاطرنشان كرد: صندوق كارآفرینی امید از آغاز قانون پشتیبانی از اشتغال روستایی و عشایری از محل منابع صندوق توسعه ملی تابحال ۲۴ هزار و ۹۵۷ فقره تسهیلات با اعتبار ۱۲ میلیون ریال پرداخت كرده است.
به گفته وی از مجموع تسهیلات پرداختی ۱۲ هزار و ۵۲۸ فقره به مردان و ۱۱ هزار و ۷۷ فقره به بانوان پرداخت شده است.
نوراله زاده در عین حال رویكرد صندوق كارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات را پشتیبانی از سمن های جوانان و فعالان اجتماعی حوزه جوان، افزایش مشاركت پذیری جوانان در فعالیت های اقتصادی، تاكید بر ظرفیت سازی، توانمندسازی، ارتقای مهارت و توسعه بازار در جهت كاهش فقر، حمایت دز طرح های دانش بنیان، صنعت فناوری اطلاعات و استارت آپ ها ذكر كرد.
از جمله رسته های مورد حمایت صندوق كارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال جوانان، بخش پوشاك با پرداخت اعتبار ۱۸ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال، صنایع غذایی با ۳۷ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال، مشاغل خدماتی با ۲۷۴ میلیارد و ۴۶ میلیون ریال، صنایع دستی با ۳۰ میلیارد و ۴۷۷ میلیون ریال، بوم گردی با ۳۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال، دامداری و شیلات با ۵۱ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال و كارگاه های صنعتی با ۳۷ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال بوده است.

1398/01/29
14:07:44
5.0 / 5
4375
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری