معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

نیازمند افزایش امكانات گردشگری دریایی در كشور هستیم

نیازمند افزایش امكانات گردشگری دریایی در كشور هستیم

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: در سالی كه شعارش رونق تولید است فعال شدن صنایع دریایی برای تولید شناورهای گردشگری دریایی است كه این ظرفیت در كشتی سازی های كشور وجود دارد، سازمان بنادر هم برای پشتیبانی از سازندگان تمام تلاش خویش را به كار می بندد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، محمد راستاد در آئین تجلیل از خادمان سفرهای دریایی نوروز ۹۸ در سراسر كشور، اظهار نمود: گرچه در سازمان بنادر تولیت اصلی سفرها بر عهده معاونت دریایی است، برای تأمین ایمنی و آسایش گردشگران، اما در كنار آن همه بخش های ستادی و پشتیبانی به صورت شبانه روزی حمایت كردند تا هم وطنان با آرامش از این موهبت الهی استفاده كنند.
وی ادامه داد: از مدیران ادارات راه و شهرسازی، راهداری، هواشناسی كه از دستگاه های همكار و همراه ما در سفرهای دریایی هستند همینطور از فرمانداران نظامی و انتظامی كه در كنار ما هستند تشكر می كنم، بهترین پاداش برای تمامی زحمتكشان آسایش و آرامش مردم است.
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان كرد: شش هزار و ۲۰۰ هزار مسافر بدون هیچ سانحه ای به علت اقدامات پیشگیرانه و مدیریت سوانح پیش آمده تردد كردند كه سال بدون سانحه ای را داشتیم.
راستاد خاطرنشان كرد: از چند طرح گردشگری دریایی در هرمزگان، در قشم و سایت های گردشگری جنگل های حرا بهره برداری شد.
وی عنوان كرد: تمركز توسعه گردشگری دریایی در هرمزگان بوده اما اساساً در سایر استان ها هم احتیاج به بهبود زیرساخت ها داریم و هرمزگان می تواند استان نمونه ای باشد، البته این میزان عرضه خدمات مناسب تقاضا نیست و باید حمایت های بیشتری از سرمایه گذاران گردشگری دریایی صورت بگیرد.
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح كرد: مهم ترین پایانه دریایی كشور، بندر شهید حقانی و سایت های گردشگری می تواند الگویی برای سایر نقاط دریایی كشور است.
راستاد بیان كرد: باآنكه تمركز ما در نوروز بیشتر است اما آسایش مسافران محدود به این ایام نوروز و پیك تردد نیست بلكه در تمام طول سال شاهد این هستیم كه هم وطنان به نقاط ساحلی سفر می كنند، اقدامات پیشگیرانه آمادگی برای مقابله با شرایط اضطرار باید در دستور كار جدی تمامی بنادر كشور باشد.
وی ابراز كرد: به جز چند روز شرایط خوبی در هرمزگان داشتیم اما در بعضی روزها مثل خوزستان و بوشهر ایام شرایط بد جوی بیشتر بود و چند استان درگیر بحران سیل بودند و خیلی از همكاران ما به مناطق سیل زده اعزام شدند.
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح كرد: خیلی از مردم در امكان بندری اسكان داده شدند و در بحران سیل توانستیم نقش آفرینی خوبی داشته باشیم، مدیران بنادر كشور یك روز هم محل خدمت خویش را ترك نكردند و همه افرادی كه در طرح تسهیل سفرهای نوروزی نقش داشتند به صورت هماهنگ و با وحدت رویه در پیشبرد هدف تسهیل شرایط برای مسافران زحمات زیادی كشیدند و شیرینی كه به وجود آمد رضایت مردم از امكانات و تسهیلات فراهم شده بود.
راستاد اظهار نمود: امیدوارم همه همكاران و مدیران بنده در بنادر كشور برای رونق گردشگری دریایی تلاش كنند، احتیاج داریم در همه استان ها امكانات گردشگری بیشتری داشته باشیم، شناورهای استاندارد باید جایگزین قایق های سنتی شود كه هرمزگان الگوی مناسبی برای این كار است.
وی ادامه داد: در سالی كه شعارش رونق تولید است فعال شدن صنایع دریایی برای تولید شناورهای گردشگری دریایی است كه این ظرفیت در كشتی سازی های كشور وجود دارد، سازمان بنادر هم برای پشتیبانی از سازندگان تمام تلاش خویش را به كار می بندد.
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان كرد: اقدام مثبتی كه از هرمزگان شروع شد استفاده از ظرفیت شناور داران و بخش خصوصی بعنوان همیار ناجی بود كه به استان های دیگر هم سرایت پیدا كرد كه به ارتقا ایمنی ترددهای دریایی كمك بسیاری كرده است.
راستاد عنوان كرد: امیدواریم همكاران دیگر ما در استان های دیگر تلاش كنند سازمان دهی همیار ناجی ها صورت گیرد و این الگو موفق به خوبی در سراسر كشور توسعه یابد.
وی تصریح كرد: از توجه ویژه استاندار هرمزگان به مقوله دریا و بنادر و دریانوردی تشكر می كنم، وی در حوزه دریایی و همه حوزه های سرمایه گذاری بنادر هرمزگان پشتیبانی می كند تا بتوانیم سرمایه گذاران بیشتری را جذب نماییم و از این بابت از زحمات وی تشكر می كنم.
1398/02/05
14:46:42
5.0 / 5
4501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری