آخرین وضعیت تونل منفجر شده آزاد راه تهران-شمال

آخرین وضعیت تونل منفجر شده آزاد راه تهران-شمال

ارتباط با مشتری: هم اكنون به سبب غلظت بیش از اندازه گاز متان درون تونل در دست ساخت آزاد راه تهران-شمال در محور كندوان كه روز گذشته (سه شنبه) گرفتار انفجار شده بود، امكان ورود به تونل فراهم نیست و قرار بر این است كه با ایجاد مسیر گاز همراه با هوای وارد شده از جبهه جنوبی حركت كرده و از جبهه شمالی خارج شود؛ موضوعی كه حدود دو الی سه روز زمان می برد تا سپس آن بتوان علت حادثه را بطور دقیق مشخص كرد.


شجاع میرزایی مسئول هماهنگی پروژه آزادراه تهران-شمال در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت تونل در دست ساخت این آزاد راه در محور كندوان كه روز گذشته (سه شنبه) به سبب نشت گاز متان و گرفتار انفجار شده بود، اظهار نمود: در ابتدای امر قرار بر این بود كه جت فن ها به منظور خروج هوای آلوده در حال فعالیت شوند تا دود از تونل تخلیه شود، اما این مسئله میسر نشد و غلظت گاز متان درون تونل به حدی است كه امكان وارد شدن به آن وجود ندارد، چونكه میزان گاز بیش از اندازه استاندارد است و فعلاً در تونل بسته شده است.
وی افزود: ورود و خروج به تونل نداریم و منتظر هستیم تا بتوانیم از جبهه جنوبی با وارد كردن هوا گاز را از جبهه شمالی خارج نماییم و برمبنای طرح مشاور قرار بر این است كه از جبهه جنوبی مسیر هوا وارد شده و همراه با گاز از جبهه شمالی بیرون رود.
مسئول هماهنگی پروژه آزادراه شمال با بیان این كه سپس خروج گاز متان می توانیم وارد تونل شویم و بررسی های خودرا به منظور علل سانحه آغاز نماییم، اظهار داشت: باز كردن مسیر زمان بر است و نیازمند پاكسازی تونل هستیم تا امكان ورود به آن فراهم گردد، بدین سبب همه چیز به وضعیت درون تونل بستگی دارد و بنظر می رسد كه حدود دو الی سه روز این وضعیت زمان ببرد.
وی در مورد آخرین وضعیت مجروحان سانحه نیز، اظهار نمود: در ابتدای امر پنج نفر درون تونل محبوس و سه نفر باز گرفتار سوختگی شدید شدند كه در ادامه آنها را به خارج از تونل منتقل كردند. سپس آن باز پنج نفری كه درون تونل حبس شده بودند با عملیات امدادی از تونل خارج شده و نجات پیدا كردند اما سه كارگری كه گرفتار سوختگی شدید شده بودند، متأسفانه فوت كردند. همین طور پنج نفری كه در درون تونل محبوس شده بودند در بیمارستان بستری شده و تحت درمان هستند.
منبع:

1398/02/12
12:16:08
5.0 / 5
4518
تگهای خبر: استاندارد , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری