۴۰۰ هزار واحد تا افتتاح نهایی

آخرین آمار افتتاحات مسكن مهر

آخرین آمار افتتاحات مسكن مهر

به گزارش ارتباط با مشتری طبق اعلام قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، ۴۰۰ هزار واحد مسكن مهر باقی مانده كه ۲۰۰ هزار واحد آن آماده تحویل و۲۰۰ هزار واحد باقی مانده هم تا آخر امسال تكمیل می شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی در شورای مسكن استان همدان اظهار نمود: از مجموع ۲ میلیون و۲۰۰ هزار مسكن مهر شهری یك میلیون و۸۰۰ هزار واحد آن تحویل متقاضیان شده، ۲۰۰ هزار واحد آماده تحویل و۲۰۰ هزار واحد باقی مانده هم تا آخر امسال تكمیل می شود.
وی ادامه داد: بر مبنای مصوبه مجلس ۱، ۵۰۰ میلیارد تومان برای كمك به ایجاد خدمات زیر بنایی، انشعابات و خطوط انتقال، محوطه سازی، ایجاد مسجد و كلانتری و راه های دسترسی در مساكن مهر از راه فروش اراضی در اختیار سازمان ملی و مسكن اختصاص یافته است.
سرعت دهی به خدمات و زیرساخت ها
بیشترین تعداد واحدهای نیمه كاره مسكن مهر در شهرهای پردیس، پرند و هشتگرد قرار دارد كه بر اساس گزارش های میدانی، روند ایجاد خدمات زیربنایی و روبنایی این سایت ها سرعت گرفته است. از ۱۰ بهمن ماه سال قبل در پردیس دو قرارداد بزرگ به ارزش ۱، ۴۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد خدمات و زیرساخت ها همچون مترو و راه های دسترسی به امضا رسید.
هم چنین از ۸۵ هزار واحد مسكن مهر این شهر گفته می شود تا كنون بیشتر از ۳۵ هزار مورد افتتاح و سایر واحدها تا آخر سال تكمیل می شود.
در پرند هم طی مراسمی در روز چهارم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ كه ۵۰۰۰ واحد مسكن مهر و همینطور پروژه های آماده سازی و محوطه سازی افتتاح و برخی دیگر از پروژه ها كلنگ زنی شد، مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند اظهار داشت كه از ۹۶ هزار واحد مسكن مهر پرند، ۷۴ هزار واحد بهره برداری شده است.
در هشتگرد هم از ابتدا در سال ۱۳۸۶ حدود ۴۹ هزار واحد مسكن مهر تعیین شده بود كه به علت عدم تقاضا به ۳۹ هزار كاهش پیدا كرد. از این تعداد ۱۷ هزار مورد تحویل شده و ۶ هزار واحد هم به آخر رسیده كه در مرحله رفع نقص قرار دارد. به قول داوود صفدری، مدیرعامل شركت عمران هشتگرد، مترو این شهر و هم چنین پروژه مسكن مهر تا آخر امسال به اتمام می رسد.1398/02/15
19:02:05
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری