خبر خوب سوختی برای هواپیماهای ایرانی

خبر خوب سوختی برای هواپیماهای ایرانی

ارتباط با مشتری: باوجود اینكه شركت های سوخت رسان هواپیما در بیشتر كشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس به هواپیماهای ایرانی سوخت رسانی نمی كنند، اما بزودی مشكل تأمین سوخت هواپیماهای ایرانی درتركیه برطرف می شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، اوایل اردیبهشت ماه سال جاری بود كه هشتمین اجلاس كمیسیون مشترك حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران و جمهوری تركیه شروع به كار كرد و دو كشور تمایل خودرا برای بهبود سطح روابط خود در حوزه حمل و نقل اعلام نمودند و در این راستا یكی از محورهای مورد بحث مسئله مهمی همچون "تأمین سوخت ناوگان حمل و نقلی ایران در تركیه" باوجود محدودیت های به وجود آمده به سبب اعمال تحریم از طرف آمریكایی ها بود كه بنظر می رسد با گذشت بیشتر از یك هفته از این اجلاس كه در سطح وزیر راه و شهرسازی ایران و وزیر حمل و نقل تركیه انجام شد امكان سوخت گیری هواپیماهای ایرانی در تركیه از هفته آینده فراهم می شود.
اخیراً مقصود اسعدی سامانی- دبیر انجمن شركت های هواپیمایی- در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه در خیلی از كشورهای اروپایی نظیر آلمان، فرانسه، انگلیس، تركیه و… امكان سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی وجود ندارد، اعلام نمود كه در كشورهایی نظیر لبنان، كویت و امارات و برخی دیگر از كشورهای حاشیه خلیج فارس باز به هواپیماهای ایرانی سوخت رسانی نمی گردد.
اما خبر حائز اهمیت در این زمینه مربوط به تازه ترین اظهارات فرزانه شرفبافی-مدیرعامل سابق شركت هواپیمایی "ایران ایر" در مراسم تودیعش بود؛ این كه "بعد از تلاشی چهار ماهه امیدوار هستیم كه طی هفته آتی بتوانیم در تركیه سوخت گیری كنیم". او همینطور به امتناع شركت های سوخت رسان از نمایش ی خدمت به هواپیماهای ایران ایر اشاره و اشاره كرد كه متأسفانه بسیاری از شركت ها هما را محدود كرده اند، اما تلاش ها برای ادامه ی حیات ادامه دارد.
منبع:

1398/02/20
12:56:01
5.0 / 5
4530
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری