حاجی دلیگانی: سامانه حقوقی مسئولان كشور در دسترس عموم نیست

حاجی دلیگانی: سامانه حقوقی مسئولان كشور در دسترس عموم نیست

ارتباط با مشتری: یك عضو فراكسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سامانه حقوقی ماده ˮ۲۹ˮ قانون برنامه ششم با تاكید بر این كه این سامانه باید در دسترس عموم مردم باشد، بیان كرد: این سامانه حالا در دسترس عموم نیست.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان كرد: در جلسه روز گذشته قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی مسائل بسیار خوبی عنوان شد، امیدوارم كه این جلسه مستمر باشد و مطالبی كه در آن بررسی گردید منجر به عملیاتی شدن باشد و سوژه مشكل ۷۲۰۰ نفر از افرادی كه آزمون كادر اداری را داده اند، حل شود.
وی با اشاره به ماده "۱۴۱" بخشنامه داخلی مجلس شورای اسلامی درباب گزارش های كمیسیون ها، بیان كرد: این كار بموقع صورت نمی گیرد. این گزارشات بموقع به دستمان نمی رسد كه ما بتوانیم پیشنهادات را نمایش دهیم. ترتیبی اتخاذ شود در همان زمان و تاریخ چاپ این گزارشات به دست نمایندگان برسد. در این خصوص نظمی وجود ندارد. چند باری در این خصوص تذكر داده ام كه گزارش كمیسیون عمران درباب حادثه سقوط هواپیما در یاسوج در تاریخ ۹۷/۶/۱۱ آماده و به معاونت وزارت داده شده است، ولی به چه دلیل هنوز این گزارش منتشر نشده است؟
علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به حاجی دلیگانی اظهار داشت: این مساله را پیگیری خواهیم كرد تا ببینیم مشكل كجاست.
این عضو فراكسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود، اشاره كرد: روز گذشته رئیس جمهور مجلس و آقای رییسی به خوبی از سوژه شفافیت دفاع كردند. هنوز مردم به سامانه حقوقی ماده "۲۹" قانون برنامه ششم دسترسی ندارند. بعنوان یك فرد از میان مردم به این سامانه وارد شوید و شاهد هستید كه امكان دسترسی به آنرا ندارید.
علی لاریجانی در پاسخ به این گفته حاجی دلیگانی، بیان كرد: آقای رحیمی! شما از طرف هیات رییسه این مساله را پیگیری كنید، چونكه این مساله باید در دسترس عموم باشد.
منبع:

1398/02/23
14:32:31
5.0 / 5
4581
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری