با امضای تفاهم نامه سه جانبه صورت گرفت؛

ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار

ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار

به گزارش ارتباط با مشتری تفاهم نامه ایجاد ۱۴۰ هزار فرصت شغلی برای زنان روستایی سرپرست خانوار در مشهد به امضا رسید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از صندوق كارآفرینی امید، علی ربیعی رئیس هیأت مدیره این صندوق در مراسم امضا تفاهم نامه مثلث اقتصادی با استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: مثلث اقتصادی اجرا شده در خراسان رضوی الگوی مناسب توسعه منطقه ای می تواند باشد كه توازن بازار كار و اقتصاد مردمی را برقرار می كند.
وی افزود آنچه كه این طرح امروز در استان رقم خواهد زد در حقیقت محرومیت زدایی با نگرش بر تقسیم بندی منطقه ای و با اجماع و اقبال عمومی تسهیل گران اقتصادی یا همان سرمایه گذاران روبرو خواهد شد.
ربیعی تصریح كرد: توسعه صنایع خرد بخصوص با در نظر گرفتن ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه باید توسعه ای باشد تا زمینه نشاط و شادی را به جامعه اشاعه دهد.
وی خاطرنشان كرد: در چارچوب این تفاهم نامه ۱۴۰ هزار زن روستایی سرپرست خانوار، توانمند سازی و مشغول به كار خواهند شد كه زمینه شكوفایی اقتصادی خانواده و تزریق شادی و نشاط را به جامعه به دنبال خواهد داشت.
اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید هم در این مراسم با تاكید بر مطلوب بودن نتایج طرح مثلث اقتصادی اجرا شده اظهار داشت: خوشبختانه با عنایت به اهداف تعریف شده در چشم انداز این تفاهم نامه استان خراسان رضوی بخصوص مشهد كه هرساله میزبان زائرین زیادی است زمینه مناسب فروش بی دغدغه محصولات تولیدی را خواهد داشت.
وی اضافه كرد: وجود مرز مشترك با كشورهای همسایه می تواند پتانسیل دیگری را برای فروش و عرضه محصولات فراهم آورد.


منبع:

1398/03/05
14:15:32
5.0 / 5
4390
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری