منصوری خبر داد؛

تعریف بسته های جدید اشتغال، دستور كار ویژه صیانت از نیروی كار

تعریف بسته های جدید اشتغال، دستور كار ویژه صیانت از نیروی كار

ارتباط با مشتری: معاون توسعه كارآفرینی وزارت كار اظهار داشت: تعریف بسته های جدید اشتغالی در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی ادامه خواهد یافت و اشتغالزایی و صیانت از نیروی كار به صورت ویژه در دستور كار قرار دارد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، عیسی منصوری در جریان سفر به استان اردبیل از طرح های اشتغالی بهره مند از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری بازدید نمود.
وی اظهار داشت: اردبیل یكی از استان های موفق و پیشرو در اجرای طرح اشتغال روستایی با تعریف طرح های اشتغال زای گوناگون روستایی است.
منصوری اشاره كرد: طرح پشتیبانی از اشتغال پایدار روستایی و عشایری یكی از طرح های موفق اشتغالی است كه نتیجه آن با تكمیل و راه اندازی این واحدها در مناطق روستایی نمایان می شود.
معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اشاره كرد: پیگیری مشكلات طرح های بهره مند از تسهیلات به همراه نظارت یكی از حركات مثبت این استان در جهت پشتیبانی از طرح های اشتغالی است.
وی در جریان این بازدیدها از ۱۰ واحد اشتغالی بهره مند از تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر به صورت شبانه بازدید كرد و از نزدیك در جریان روند راه اندازی و مشكلات این طرح ها قرار گرفت.
معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در بازدید از شهرك تخصصی آب شهرستان نیر اشاره كرد: مشكلات واحدهای تولیدی این شهرك به صورت ویژه و ملی پیگیری خواهد شد.
منصوری همین طور از روند راه اندازی مجتمع مدرن گردشگری و آب درمانی شهرستان نیر بازدید كرد و اظهار داشت: بطور قطع این مجتمع یكی از طرح های موفق اشتغال روستایی سطح كشور پس از راه اندازی خواهد بود.


منبع:

1398/03/27
16:32:46
5.0 / 5
4358
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری