افتتاح ترمینال سلام فرودگاه امام (ره) با حضور رئیس جمهوری

افتتاح ترمینال سلام فرودگاه امام (ره) با حضور رئیس جمهوری

ارتباط با مشتری: «ترمینال سلام» فرودگاه امام خمینی (ره) بامداد امروز با حضور رئیس جمهوری و مقامات كشوری راه اندازی شد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، طرح ساخت پایانه سلام فرودگاه امام خمینی (ره) كه راه اندازی آن از سال ۱۳۸۸ در دستور كار قرار گرفت با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و سایر مقامات كشوری راه اندازی شد تا بعد از نزدیك به ۱۰ سال ساخت این پروژه خاتمه یافته و به بهره برداری برسد.
با افتتاح ترمینال سلام زمینه انتقال بعضی از پروازهای داخلی بین ساعت ۱۲ شب تا ۵ بامداد به این فرودگاه فراهم می شود برای اینكه توقف پروازها در فرودگاه مهرآباد از ساعت ۱۲ شب تا ۵ بامداد خلائی را در تهران به وجود می آورد كه با انتقال بعضی از پروازهای داخلی به ترمینال سلام می توان این كاستی را جبران كرد. این ترمینال برای پنج میلیون مسافر ظرفیت دارد و همین طور ظرفیت فرودگاه امام با بهره برداری از ترمینال سلام ۵۰ درصد افزوده می شود.
ترمینال گالری سلام اولین پایانه هوایی در كشور است كه طراحی، ساخت و تجهیز آن به دست متخصصان كشورمان صورت گرفت و این پایانه هوایی كه در سه طبقه و با مساحت ۵۵ هزار متر مربع راه اندازی شده، ظرفیت اعزام و پذیرش سالیانه پنج میلیون مسافر را دارد.
نصب ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع كاشی، ۳۴ هزار متربع سنگ كف و دیوار، ۱۱ هزار و ۸۰۰ متر مربع ورق آلومینیومی، ۱۱ هزار و ۱۲۷ متر مربع شیشه، ۳۲ هزار متر مربع سقف كاذب، ۶۴ هزار متر مربع اجرای آسفالت و بیشتر از ۱۰ كیلومتر كابل كشی تنها قسمتی از عملیات عمرانی صورت گرفته در این پروژه ملی است.
منبع:

1398/03/28
13:38:55
5.0 / 5
4969
تگهای خبر: كشور , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری