گزارش ارتباط با مشتری

فعالیت 187 بنگاه بحرانی در كشور، تهدید اشتغال 44 هزار نیروی كار

فعالیت 187 بنگاه بحرانی در كشور، تهدید اشتغال 44 هزار نیروی كار

به گزارش ارتباط با مشتری باوجود كاهش تعداد بنگاه های مشكل دار در سه ماهه نخست امسال، اما بر مبنای آمار منتهی به بهار امسال ۱۸۷ بنگاه بحرانی با ۴۳ هزار و ۷۲۶ نیروی كار شناسایی شده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، روند فعالیت بنگاه های مشكل دار در سطح كشور از كاهش آمار این بنگاه ها حكایت دارد به طوریكه بر مبنای آخرین آمار، تعداد این بنگاه ها از ۱۳۵۶ واحد در انتها اسفندماه گذشته به ۱۲۶۲ بنگاه در بهار امسال كاهش یافته است.
اما 187 بنگاه از مجموع بنگاه های مشكل دار در وضعیت «بحرانی» قرار دارند كه بر مبنای آمار منتهی به بهار گزارش شده كه رسیدگی به وضعیت این بنگاه ها باید در اولویت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار گیرد.
بنگاه های بحرانی در ۲۳ استان كشور فعالیت دارند و در ۸ استان كشور هم هیچ بنگاه بحرانی وجود ندارد؛ البته در این ۸ استان بنگاه های مشكل دار فعالیت می نمایند اما وضعیت آنها «بحرانی» نیست. استان های فاقد بنگاه بحرانی، البرز، فارس، قم، كهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مركزی، هرمزگان و یزد هستند.
در بین ۲۳ استان دارای بنگاه های بحرانی، از نظر تعداد بنگاه ها و تعداد نیروی شاغل در این بنگاه ها استان تهران پیشتاز است به طوریكه در استان تهران ۵۱ بنگاهِ در وضعیت بحرانی فعالیت می نمایند كه ۱۸ هزار و ۸۱۷ مجموع نیروی شاغل در واحدها است.
در استان های اردبیل و لرستان هم فقط یك بنگاه بحرانی فعالیت دارد كه تعداد نیروهای شاغل در بنگاه های بحرانی اردبیل ۱۵۰ نفر و در استان لرستان ۶۴ نفر شاغل هستند.
از نظر تعداد نیروی كار شاغل در بنگاه های بحرانی پس از استان تهران، خوزستان با اشتغال ۷ هزار و ۲۸۷ نفر، استان اصفهان با ۳ هزار و ۶۹ نفر و بوشهر با ۲ هزار و ۶۷۹ نفر دارای بیشترین جمعیت شاغل بنگاه های بحرانی در میان ۲۳ استان كشور هستند.


1398/06/01
00:58:01
5.0 / 5
4186
تگهای خبر: اشتغال , تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری