آخرین وضعیت جاده های كشور، چالوس و هراز پرترافیك ترین

آخرین وضعیت جاده های كشور، چالوس و هراز پرترافیك ترین

به گزارش ارتباط با مشتری برپایه آخرین گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، استان های همدان، مازندران، مركزی، اصفهان، لرستان و زنجان مقصدهای اصلی مسافران در تعطیلات تاسوعا و عاشورا هستند و محورهای هراز و چالوس پرترافیك ترین مسیرها به شمار می روند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، شب گذشته جاده چالوس، آزادراه قزوین – رشت، آزادراه تهران – كرج – قزوین و جاده هراز ترافیك سنگین و نیمه سنگینی را تجربه كردند.
برپایه گزارش مركز مدیریت راه های كشور شب گذشته جاده چالوس از جنوب به شمال در محورهای بیلقان، رینه، ارنگه و خوزنكلا ترافیك سنگینی را تجربه نمود و جاده هراز در محورهای مشاع، دهانه جنوبی گالری امامزاده هاشم، پلور، آبسك، گزنك و شاهاندشت ترافیك نیمه سنگینی داشتند و تونل وان ترافیك سنگینی به خود دید.
همینطور برپایه این گزارش، آزادراه قزوین – رشت در محور رودبار - منجیل و عوارضی قزوین- رشت و در آزادراه تهران – كرج – قزوین، در محور گرمدره پل كلاك، پایانه كلانتری، پل كردان و پلیسراه مهرشهر ترافیك سنگینی داشت. به غیر از این مسیرها شب گذشته آزادراه تهران – قم محدوده عوارضی هم همین وضعیت را تجربه نمود.
مركز مدیریت راه های كشور وضعیت مسیرهای پرتردد و پرترافیك كشور را در تاریخ های ۱۸ و ۱۹ شهریورماه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی را هم اعلام نمود كه برپایه این گزارش امروز دوشنبه از ساعت ۷ بامداد ترافیك نیمه سنگینی در جاده چالوس از جنوب به شمال در محورهای كرج، كندوان و سیاه بیشه برآورد می شود. همینطور از ساعت ۱۶ امروز همین مسیر در محور كندوان و سد كرج ترافیك سنگینی خواهد داشت و ترافیك نیمه سنگینی از ساعت ۲۱ در محدوده گچسر و سیاه بیشه پیشبینی شده است.
ترافیك در جاده هراز برای امروز نیمه سنگین در ساعات ۷ بامداد و ۱۶ برای محورهای پلور، امامزاده هاشم و گزنك پیشبینی شده است اما به گزارش مركز مدیریت راه های كشور جاده هراز از ساعت ۲۱ امروز از جنوب به شمال در محور پلور ترافیك سنگین و در محور گزنك ترافیك نیمه سنگینی را تجربه خواهد نمود.
وضعیت ترافیكی راه ها برای فردا سه شنبه (۱۹ شهریورماه) مصادف با عاشورا وضعیت نسبتاً مشابهی با امروز خواهد داشت چونكه مجدداً در جاده چالوس ترافیك نیمه سنگین در محور بیلقان آغاز خواهد شد و در ساعت ۱۶ فردا ترافیك در این جاده و در محورهای سد كرج و هزارچم در راه جنوب به شمال سنگین خواهد شد البته در ساعت ۲۱ محدوده پوركان در راه رفت و برگشت ترافیك نیمه سنگینی را به خود خواهد دید.
اما جاده هراز در ۱۹ شهریورماه از جنوب به شمال در محور پلور ترافیك نیمه سنگینی در ساعت ۷ بامداد خواهد داشت و این ترافیك نیمه سنگین در ساعت های ۱۶ به محور گزنك انتقال خواهد یافت و از ساعت ۲۱ ترافیك نیمه سنگین در راه برگشت یعنی از شمال به جنوب به وجود خواهد آمد كه البته برای جاده چالوس هم همین وضعیت به وجود خواهد آمد.
برپایه گزارش مركز مدیریت راه های كشور مشكلی در جاده فیروزكوه طی این روزها وجود نخواهد داشت و آزادراه تهران – قم با وجود ترافیك پرحجم هم وضعیت بسیار بهتری نسبت به دو مسیر مذكور خواهد داشت اما از ساعت ۲۱ آزادراه قم به تهران ترافیك نیمه سنگینی در محور نعلبندان به وجود خواهد آمد و در ۱۹ شهریورماه هم به غیر از ساعت ۱۷ در محدوده عوارضی كه ترافیك نیمه سنگینی خواهد داشت، ساعت ۲۱ ترافیك سنگینی پیشبینی شده است اما به گزارش این مركز ساعت ۲۳ ترافیك در این راه آخر می یابد.1398/06/18
12:43:08
5.0 / 5
4152
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری