تحریم ها آمریكا را بیشتر از هواوی متضرر می كند!

تحریم ها آمریكا را بیشتر از هواوی متضرر می كند!

ارتباط با مشتری: بگفته یكی از مقامات ارشد هواوی، تحریم های خصمانه دولت ترامپ مقابل این شركت چینی، بیشتر از هواوی، سبب ضرر و زیان آمریكا خواهد شد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، هواوی كه بزرگترین تولیدكننده و توسعه دهنده تجهیزات مخابراتی و دومین سازنده و عرضه كننده موبایل در جهان شمرده می شود، در طول یك سال اخیر از طرف رئیس جمهور آمریكا و خیلی از كشورهای هم پیمانش به شدت تحت فشارهای سیاسی و تجاری قرار گرفته است و خیلی از این كشورها شامل آمریكا، كانادا، استرالیا، نیوزلند، ژاپن و بعضی از كشورهای اروپایی همچون آلمان و بریتانیا استفاده از محصولات هواوی و نصب تجهیزات مخابراتی و فعالیت این شركت چینی را تحت تأثیر اتهامات جاسوسی برای دولت چین ممنوع اعلام نموده بودند.
اندی پرودی، مدیر ارشد امنیتی بخش تكنولوژی های هواوی در ایالات متحده آمریكا در جریان برگزاری یك نشست مطبوعاتی در اواخر روز سه شنبه درباره تحریم های خصمانه دولت ترامپ مقابل این شركت چینی خاطرنشان كرده است كه ایالات متحده آمریكا از اعمال تحریم و محدودیت های تجاری مقابل هواوی بیش تر از خود این شركت متضرر خواهد شد.
طبق گزارش وب سایت كوارتز، وی در جایی دیگر از اظهارات خود به حجم بالای خریدهای هواوی از تامین كنندگان قطعات الكترونیكی آمریكایی نیز اشاره نمود و اظهار داشت: هواوی سال قبل حدود ۳۰ درصد از قطعات موردنیاز خودرا از بیشتر از ۱۳۰ شركت تكنولوژی آمریكایی تامین و خریداری كرد كه ارزش آن بالغ بر ۱۱ میلیارد دلار تخمین زده شده است. حالا با وضع تحریم های جدید مقابل هواوی، تمامی كالاهای تولید شده توسط شركت های آمریكایی بدون خریدار و مشتری باقی خواهد ماند و بدون شك، این حجم بالای گردش مالی در آمریكا نیز رقم نخواهد خورد.
قبل تر نیز كارشناسان فعال در حوزه فناوری برآورد كرده بودند كه اعمال تحریم و محدودیت های تجاری مقابل هواوی، ضرر و زیان بزرگی به آمریكا وارد خواهدنمود و بیش تر از هواوی، شركت های آمریكایی از این امر لطمه خواهند دید.
چند ماه پیش بود كه دولت ترامپ لیست جدیدی از شركت های ممنوعه برای تجارت با ایالات متحده آمریكا را اعلام و منتشر نمود كه در آن نام شركت چینی هواوی نیز به چشم می خورد. پس از انتشار این لیست و اخبار مربوطه، شركت های آمریكایی به اجبار یكی بعد از دیگری تصمیم گرفتند طبق قوانین و مقررات محدودكننده جدیدی كه دولت ترامپ، رئیس جمهور آمریكا، برای آنها تعیین كرده است، عمل كرده و به منظور جلوگیری از تحریم شدن و مشكلات مالی و حقوقی، روابط تجاری و همكاریهای خودرا با شركت های چینی همچون هواوی كه در لیست سیاه و ممنوعه آمریكا قرار گرفته است، قطع كرده و یا به حالت تعلیق درآورند.
یكی از بزرگترین تحریم های اعمال شده از طرف آمریكا، لغو لایسنس استفاده هواوی از سیستم عامل اندروید بود و این بدان معناست كه این شركت دیگر قادر نخواهد بود هرگونه سرویس اختصاصی ارائه شده توسط این غول تكنولوژی را استفاده نماید و استفاده از سیستم عامل اندروید توسط هواوی تنها محدود به لایسنس های متن باز و AOSP خواهد بود.1398/06/22
14:34:45
5.0 / 5
4772
تگهای خبر: تولید , شركت , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری