آمادگی ۱۱ ایرلاین برای پروازهای اربعین بعلاوه قیمت بلیت

آمادگی ۱۱ ایرلاین برای پروازهای اربعین بعلاوه قیمت بلیت

به گزارش ارتباط با مشتری دبیر انجمن شركت های هواپیمایی از آمادگی ۱۱ شركت هواپیمایی برای انجام پروازهای اربعین اطلاع داد و اظهار داشت: نرخ بلیت این پروازها از ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه ثابت است و با گرانفروشان برخورد می شود.


مقصود اسعدی سامانی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: قیمت پروازهای تهران - نجف و سایر فرودگاه های ایران به نجف و بغداد مشخص شده و همه ایرلاین ها موظف اند در بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه امسال كه پروازهای اربعین انجام می شود، بلیت های خویش را بر طبق این نرخ ها بفروشند.
وی با بیان این كه مردم نباید بلیت این پروازها را بالاتر از قیمت تعیین شده خریداری كنند اضافه كرد: نرخ تعیین شده برای پرواز رفت و برگشت تهران - نجف و تهران - بغداد دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظرگفته شده و قیمت بلیت یكطرفه آن هم یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. به غیر از فرودگاه مشهد سایر فرودگاه هایی كه پرواز به نجف و بغداد داشته باشند باید برپایه این نرخ بلیت خویش را بفروشند.
او با اشاره به این كه قبل از ۲۰ مهر و بعد از ۳۰ مهر قیمت پرواز نجف و بغداد از نرخ ثابت تعیین شده خارج شده و تابع قیمت بازار خواهد بود اظهار داشت: در زمان تعیین شده قیمت بلیت مشهد - بغداد و مشهد - نجف باید دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باشد و قیمت بلیت یكسره آن یك میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اشاره كرد: در سال قبل حدود شش فرودگاه این پروازها را انجام می دادند كه البته ۶۷ درصد از پروازها از فرودگاه امام خمینی (ره)، ۲۷ درصد از فرودگاه مشهد، پنج درصد از فرودگاه اصفهان و چند پرواز محدود كه تعداد آنها به حدود یك درصد می رسید از چند فرودگاه دیگر انجام می شد.
وی اظهار داشت: مردم می توانند بعد از اعلام فهرست برنامه شركت های هواپیمایی برای انجام پروازهای اربعین از فرودگاه های آماده انجام این پروازها به نجف و بغداد استفاده كنند. ما به طور قطع با كسانی كه در این بازه زمانی بلیتها را با نرخ گرانتر بفروشند برخورد می نماییم و از مردم هم می خواهیم كه موارد گرانفروشی را به سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كنند تا با شركت هواپیمایی یا آژانس مسافرتی مربوطه برخورد نماییم.1398/06/27
14:22:02
5.0 / 5
4116
تگهای خبر: بازار , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری