یك مقام مسئول در وزارت كار:

تمام كارگران بازداشت شده هپكو آزاد شدند

تمام كارگران بازداشت شده هپكو آزاد شدند

به گزارش ارتباط با مشتری مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار، از آزادی تمام كارگران بازداشت شده هپكو اطلاع داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری درباره آخرین وضعیت آزادی كارگران هپكو تصریح كرد: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به زیرمجموعه های مرتبط در وزارتخانه، دستور رفع مشكل كارگران را ابلاغ كرده بود.
وی افزود: استاندار و مسؤلان مرتبط استانی با همكاری موثر دستگاه قضایی در رفع بازداشتی كارگران همفكری و همكاری و پیگیری خوبی داشتند.
یاوری اضافه كرد: مدیرعامل جدید منصوب شده از جانب سازمان خصوصی سازی، باید هرچه زودتر نسبت به دریافت تسهیلات مصوب ستاد تسهیل و رفع موانع تولیداز بانك ملی اقدام و با اولویت مطالبات حقوقی كارگران هپكو را پرداخت و برنامه كار و تولید را عرضه نماید.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار افزود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در جهت صیانت از نیروی كار و تثبیت اشتغال و پایداری تولید با انجام بازرسی، به صورت مستمر پرداخت بموقع مطالبات كارگران كه جزو دیون ممتازه است را، به كارفرمایان، سهامداران، مالكان و مدیران بنگاههای اقتصادی یادآوری می كند.
وی تصریح كرد: بهترین اقدام موثر برای تولید در شركت تولیدی و صنعتی هپكو عملیاتی و اجرائی كردن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است.

1398/07/05
19:11:52
5.0 / 5
4175
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری