معاون وزیر كار به مهر خبر داد

مطالبات معوق كارگران هپكو هفته آینده تسویه می شود

مطالبات معوق كارگران هپكو هفته آینده تسویه می شود

به گزارش ارتباط با مشتری معاون روابط كار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، از پرداخت كل معوقات كارگران شركت هپكو طی هفته آینده اطلاع داد.حاتم شاكرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت تسویه مطالبات معوق كارگران شركت هپكو، بعنوان تولیدكننده بزرگ تجهیزات سنگین و ماشین آلات راهسازی و معدنی تصریح كرد: خوشبختانه بعد از مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در خصوص تامین اعتبار ۵۰ میلیاردی از جانب یكی از بانكهای كشور برای رفع مشكلات این شركت، فرایند تامین این اعتبار در مراحل نهایی قرار دارد و بزودی این میزان منابع، در دسترس خواهد بود.
وی اضافه كرد: بخشی از این منابع برای آغاز خط تولید شركت و بخشی از آن هم برای پرداخت مطالبات معوق كارگران در نظر گرفته شده كه در این زمینه، پرداخت حقوق كارگران از اولویت های دولت می باشد.
معاون امور روابط كار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی تصریح كرد: طی مذاكرات صورت گرفته با مدیریت جدید شركت هپكو، مبحث مشكلات مربوط به پرداخت معوقات كارگران این شركت بزودی مرتفع می شود.
شاكرمی درباره میزان مطالبات معوق كارگران هپكو اظهار داشت: كارگران این شركت بابت حقوق و دستمزد خود، سه ماه مطالبات معوق دارند، ضمن اینكه علاوه بر حقوق، مطالباتی از قبل دارند كه در مجموع میزان مطالبات معوق كارگران این مجموعه ۴ ماه است.
معاون امور روابط كار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی تصریح كرد: با پیگیری های انجام شده مقرر است بعد از تامین اعتبار منابع بانكی، پرداخت حقوق كارگران این شركت با اولویت در دستور كار قرار گیرد و ظرف هفته آینده، كل مطالبات عقب افتاده كارگران هپكو تسویه خواهد شد.
بر اساس این گزارش، شركت تولید تجهیزات سنگین هپكو بزرگترین تولیدكننده ماشین آلات راهسازی و معدنی در خاورمیانه است كه تولید و مونتاژ محصولاتی همچون بلدوزر، لودر، غلتك، بیل و گریدر همچون تولیدات این شركت محسوب می شد كه طی چند ماه اخیر خط تولید این شركت متوقف شده است.
اخیرا با تصمیمات گرفته شده، مدیرعامل این شركت منصوب شده و مقرر است برنامه كار و تولید را جهت راه اندازی خط تولید شركت ارائه نماید.
همچنین مقرر است سهام عمده شركت هپكو بزودی واگذار شود كه در این زمینه، سخنگوی دولت روز گذشته در نشست خبری خود با اصحاب رسانه از واگذاری این شركت به چندین متقاضی در چارچوب كنسرسیوم اطلاع داده بود.

1398/07/06
23:20:28
5.0 / 5
3980
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری