از سوی یك مقام مسئول مطرح كرد

وعده بازگشت به كار ۲۰ كارگر نیشكر هفت تپه

وعده بازگشت به كار ۲۰ كارگر نیشكر هفت تپه

ارتباط با مشتری: مدیر كل حمایت از پایداری مشاغل وزارت كار، از مذاكره با كارفرما جهت بازگشت به كار 20 كارگر شركت كشت و صنعت هفت تپه در آستانه فصل برداشت نیشكر خبرداد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری به نمایندگی از وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در جمع كارگران كشت و صنعت نیشكر هفت تپه حضور پیدا كرد.
وی خطاب به كارگران اشاره كرد: در فصل برداشت تجمع برای درخواستهای صنفی به صلاح كارگران نبوده و ادامه این وضع به صلاح كارگران نمی باشد.
یاوری با دعوت كارگران به ادامه فعالیت كاری آنان در فصلی كه برای كشت و نیشكر بسیار حائز اهمیت می باشد، از آنها خواست تا مطالبات صنفی خودرا بوسیله نمایندگانشان و از مجاری قانونی پیگیری كنند.
یاوری با تعریف مفاهیم كارگر، كارفرما، و كارگاه با استناد به قانون كار اعلام نمود: كارگر كسی است كه به هر عنوان در مقابل دریافت حق السعی شامل مزد، حقوق، سهم سود و سایر مزایا به درخواست كارفرما كار می كند.
وی اضافه كرد: كارگر در مقابل دریافت حق السعی باید نهایت اهتمام و تلاش خودرا برای كار بهتر و با كیفیت تر بكار گیرد و در انجام وظایفی كه به عهده اوست جدیت و كوشش لازم را در كمیت و كیفیت كار بعمل آورد. كارفرما هم باید در مقابل جدیت و اهتمام و تلاش كارگر برای انجام وظایف در پرداخت بموقع حقوق كارگر تمام تلاش خودرا به عمل آورد.
یاوری اضافه كرد با همدلی و صمیمیت بین كارگر و كارفرما رونق تولید حاصل می گردد.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار وعده داد خواسته های صنفی كارگران كه از مجاری قانونی دنبال می گردد حتما مورد توجه و رسیدگی و حل و فصل قرار خواهد گرفت.
كارگران هفت تپه كه در اعتراض به عدم تمدید قرارداد ۲۰ نفر از همكارانشان طی چند روز گذشته تجمعاتی در محل داشتند با وعده مدیر كل پشتیبانی از مشاغل و بیمه بیكاری برای مذاكره با كارفرما در جهت بازگشت به كارگران به تجمعات خود اختتام دادند.منبع:

1398/07/10
17:36:04
5.0 / 5
4180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری