با حكم شریعتمداری؛

معاون اقتصادی وزیر كار تغییر نمود، میرزایی جایگزین سرزعیم شد

معاون اقتصادی وزیر كار تغییر نمود، میرزایی جایگزین سرزعیم شد

ارتباط با مشتری: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حكمی حجت اله میرزایی را بعنوان معاون امور اقتصادی این وزارتخانه منصوب نمود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، حجت اله میرزایی كه در سال های ۹۵ و ۹۶ و در زمان وزارت علی ربیعی وزیر سابق این وزارتخانه نیز معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بوده است، مجدد بعنوان معاون امور اقتصادی منصوب و جایگزین علی سرزعیم شد.

در متن حكم محمد شریعتمداری خطاب به میرزایی آمده است:
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه اجرایی بهادار جناب عالی، به سبب این حكم به سمت « معاون امور اقتصادی » وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی منصوب می شوید.
با عنایت به لزوم حاكم سازی منطق اقتصادی در سیاستگذاری ها و اهمیت انجام اصلاحات ساختاری، انتظار دارم ضمن بهره گیری از كارآمدترین راهكارها و ابزارهای موجود، تعاملات موثر با نهادهای ذیربط و مجموعه سازمان های وابسته، نسبت به راهبری هرچه شایسته تر سیاست های اقتصادی وزارتخانه اقدامات موثرتری را به عمل آورید.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در امتداد تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
وی دكترای اقتصاد است و عضو هیات علمی دانشكده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران، معاون دانشگاه علامه طباطبایی، معاون استانداری سیستان و بلوچستان و مدیر طرح توسعه محور شرق را می توان همچون سوابق آن اشاره نمود.


منبع:

1398/07/13
21:46:42
5.0 / 5
4242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری