نرخ بلیط پروازهای اربعین اعلام گردید

نرخ بلیط پروازهای اربعین اعلام گردید

به گزارش ارتباط با مشتری مدیركل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با بیان نرخ های بلیط پروازهای اربعین، خاطرنشان كرد كه بر فروش بلیط سفر به عتبات عالیات نظارت می شود.


سیدجواد احمدی در گفتگو با ایسنا، از برنامه ریزی برای سفرهای زائرین به عتبات عالیات اطلاع داد و اظهار داشت: تیم های بازرسی سازمان حمایت آماده نظارت جدی و پیشگیرانه بر عملكرد آژانس های فروش بلیط و شركت های هواپیمایی در سراسر كشور هستند.
وی با اشاره به برنامه ریزی های سازمان حمایت در جهت سفرهای زائرین در روزهای اربعین حسینی با اشاره به اینكه با عنایت به نزدیك شدن به ایام اربعین حسینی و افزایش تقاضا برای عزیمت به عتبات عالیات و اهمیت مبحث ساماندهی قیمت بلیط هواپیما به مقصد نجف اشرف و بغداد، تمهیدات لازم از جانب این سازمان اندیشیده شده است، اظهار نمود: به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی و پیشگیری از تضییع حقوق متقاضیان بر نحوه فروش بلیت ها نظارت كامل انجام می شود.
به گفته این مقام مسئول امسال با تشكیل كارگروه مشترك حوزه های نظارتی و اجرایی به منظور پیشگیری از افزایش قیمت این مسیرها با هماهنگی های انجام شده، همچون سال قبل قیمت ثابتی برای مقاصد پروازی نجف و بغداد تعیین شد.
احمدی با اشاره به اعلام نرخ های تعیین شده توسط سازمان هواپیمایی كشوری به آژانس ها، خاطرنشان كرد: شركت های هواپیمایی در بازه زمانی بیستم تا سی ام مهرماه سال جاری در روزهای اربعین موظف به عرضه بلیط با نرخ های تعیین شده هستند.

حداكثر نرخ بلیط رفت و برگشت اربعین
به گفته وی، حداكثر قیمت برای مسیر تهران – نجف / بغداد – تهران (بصورت رفت و برگشت)، ۲۲ میلیون ریال و برای مسیر مشهد – نجف / بغداد – مشهد (بصورت رفت و برگشت)، ۲۸ میلیون ریال تعیین شده است.
مدیركل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با اشاره به اینكه نرخ بلیط در مسیرهای یك طرفه معادل ۵۰ درصد نرخ بلیط مسیر دو طرفه بوده، نرخ بلیط كودكان را ۷۵ درصد نرخ بلیط بزرگسالان عنوان نمود.
احمدی همینطور تصریح كرد كه در صورت خرید بلیط در كشور عراق نرخ بلیط در راه نجف – بغداد – تهران معادل ۱۰۰ دلار و مسیر نجف – بغداد – مشهد معادل ۱۳۰ دلار خواهد بود.
این مقام مسئول با تاكید بر نظارت سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولید كنندگان بر نحوه فروش بلیط عتبات عالیات، خاطرنشان كرد كه در صورت احراز هرگونه تخلف با متخلفان برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.
وی در ادامه به زائرین عتبات عالیات سفارش كرد كه هیچ بلیطی حتی برای پروازهای فوق العاده و چارتری را به نرخ های بالاتر از نرخ های اعلامی نخرند، چونكه قیمت اعلام شده بعنوان سقف نرخ تعیین شده است.
مدیركل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان در انتها خاطرنشان كرد: در طول برگزاری طرح نظارت بر نرخ بلیط ها در این ایام، هموطنان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به شماره تلفن ۱۲۴ یا سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها اعلام كنند، یا از راه سایت سازمان هواپیمایی كشوری­ به نشانی ­www.cao.ir­­ در بین بگذارند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.1398/07/14
14:09:27
5.0 / 5
4144
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری