یك مقام مسئول خبر داد

واریز حقوق مرداد كارگران هفت تپه تا اختتام هفته

واریز حقوق مرداد كارگران هفت تپه تا اختتام هفته

ارتباط با مشتری: مدیر كل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار با تاكید بر اینكه، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی مخالف  بازداشت  كارگران است، از واریز حقوق مردادماه كارگران هفت تپه تا اختتام هفته خبرداد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری گفت: این وزارتخانه با هر گونه بازداشت كارگران كه صرفاً برای طرح مشكلات صنفی خود اعتراض می كنند، موكداً مخالف است.
وی اضافه كرد: كارگران و كارفرمایان هم همانند تمام اقشار جامعه برای دادخواهی می توانند از حق شهروندی خود بهره برده و به مراجع و سازمانها و دستگاه های اداری و اجرائی و قضائی در مركز كشور بازگشت كنند.
مدیر كل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار با اشاره به اینكه كارگران شریف و زحمت كش كشت و صنعت نیشكر هفت تپه خواسته های خودرا از مجاری قانونی پیگیری كنند، اظهار داشت: تجمعات كارگران در فصل كشت نیشكر احتمال آزار به تولید را به دنبال دارد.
یاوری اظهار داشت: كارگران عزیز و شرافتمند و زحت كش نیشكر هفت تپه استحقاق بیشتری برای ارائه خدمت دارند. مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات معوق كارگران این شركت اظهار داشت: حقوق مرداد ماه كارگران هفت تپه تا اختتام هفته پرداخت می شود.


منبع:

1398/07/17
21:48:13
5.0 / 5
4202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری