سازمان راهداری به ارتباط با مشتری خبرداد

ترافیك سنگین محور ایلام-مهران، مرزهای دیگر نیمه سنگین و روان

ترافیك سنگین محور ایلام-مهران، مرزهای دیگر نیمه سنگین و روان

به گزارش ارتباط با مشتری مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام نمود: الان در چندین محور جاده ایلام-مهران ترافیك سنگینی وجود دارد، در محور خرمشهر-شلمچه ترافیك نیمه سنگین و محورهای قصرشیرین-خسروی و محور اهواز به بستان-چذابه ترافیك پرحجم و روانی را شاهد می باشیم كه پیش بینی می شود این وضعیت ترافیكی در محور ایلام-مهران تا پنج، شش روز دیگر ادامه داشته باشد و بعد از آن با سیل ورودی زوار این روند برعكس خواهد شد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، چند روزی است كه در محورهای غربی منتهی به مرزهای چهارگانه غربی شاهد افزایش حجم خروجی زوار اربعین و وضعیت ترافیكی پرحجمی هستیم كه البته نمود بیشتر آن در مرز مهران و محورهای منتهی به این پایانه است.
علی اكبر عاشوری - مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای- در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: هم اكنون وضعیتی متفاوتی در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه به عراق داریم به شكلی كه در محور حمیل به ایلام تا پایانه مرزی ایلام و در محدوده های شباب، فاربه، تونل آزادی، مهدی آباد، تونل راه كربلا، كنجانچم و كمربندی مهران ترافیك سنگینی را شاهد می باشیم و البته تردد با سرعت كمی در حال انجام می باشد.
وی اضافه كرد: در محور خرمشهر-شلمچه و بالعكس در محدوده یادمان شهدای شمچه ترافیك نیمه سنگینی وجود دارد، اما وضعیت نسبت به محور ایلام-مهران بهتر و تردد خودورها روان تر است.
مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای این وضعیت ترافیكی در جاده های مرزی به صورت ترافیك سنگین و نیمه سنگین خصوصاً در محور ایلام-مهران فعلا ادامه دارد اظهار داشت: وضعیت ترافیكی پرحجم و روانی در محورهای قصر شیرین به پایانه مرزی خسروی در محدوده كمربندی قصرشیرین و اهواز به بستان-چذابه گزارش شده است و حدودا مشكلی در این دو جاده مرزی نداریم.
عاشوری اظهار نمود: برمبنای برآوردهای صورت گرفته وضعیت ترافیكی كنونی تا روزهای ۱۴ و ۱۵ ماه صفر یعنی روز سه شنبه هفته آینده مصادف با ۲۴ مهر ماه بر همین منوال ادامه خواهد داشت و از آن روز جریان ترافیكی با عنایت به سیل ورود زوار به كشور، روند برعكس شده و ترافیك در مسیرهای بازگشت شروع خواهد شد.
منبع:

1398/07/19
22:48:56
5.0 / 5
4134
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری