از سوی وزارت كار اعلام شد؛

جزئیات برنامه هفته جهانی كارآفرینی

جزئیات برنامه هفته جهانی كارآفرینی

به گزارش ارتباط با مشتری هفته جهانی كارآفرینی با هدف ترویج و توسعه كارآفرینی ۲۷ آبان تا ۴ آذرماه امسال برگزار می گردد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، در جهت تأكیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر در مورد رشد، توسعه و ترویج فرهنگ كارآفرینی در كشور، دانشكده كارآفرینی دانشگاه تهران با همكاری مشترك وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه های اجرایی، سیاست گذار و قانون گذار علاقه مند، در نظر دارد برای ششمین سال متوالی «رویداد هفته جهانی كارآفرینی» را برگزار كند.
هفته جهانی كارآفرینی (GEW) بعنوان بزرگترین رویداد هماهنگ با هدف ترویج و توسعه كارآفرینی هر ساله در سراسر جهان در بازه زمانی ۲۷ آبان تا ۴ آذر برگزار می گردد.
در این رویداد با هدف كمك به كارآفرینان بالقوه برای ورود به عرصه كارآفرینی تلاش می شود نسل جدیدی از كارآفرینان به راه اندازی كسب وكار تشویق شده و كسب وكار خویش را آغاز كنند.
رویداد هفته جهانی كارآفرینی سكویی برای توسعه ارتباطات و همكاریهای پیوسته تمامی نقش آفرینان عرصه كارآفرینی است تا از این طریق زیست بوم كارآفرینی و اكوسیستم مناسب در كشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.
برگزاری رویداد استارتاپی صنایع و خدمات نوآور، برگزاری كارگاه ها و سمینارهای تخصصی كسب وكار و كارآفرینی، نشست های تخصصی با مدیران و كارآفرینان كشور، كارآفرینی اجتماعی، تور علمی - آموزشی به منظور بازدید از كارخانه ها، پارك علم و فناوری، استارتاپ ها، نمایش فیلم های كسب و كار برگزاری نمایشگاه كسب و كار ازجمله برنامه های این رویداد بزرگ به حساب می آید.
علاقمندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایتwww.gewiran.com رجوع و یا با دبیرخانه رویداد به شماره ۸۶۰۹۳۶۲۱-۰۲۱ تماس حاصل كنند.
هفته جهانی كارآفرینی فرصتی است كه میلیون ها نفر از جوانان در سراسر دنیا به حركت شتابان كارآفرینی متصل شوند و در این حركت ایده های جدید برای بهتر انجام دادن كارها و ایجاد مشاغل جدید را مطرح كنند.

1398/07/20
23:14:12
5.0 / 5
4036
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری