خسارت 57 میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

خسارت 57 میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

به گزارش ارتباط با مشتری مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان اظهار داشت: طی بارش های شدید روزهای 20 و 21 مهرماه امسال در مجموع 57 میلیارد و 360 میلیون تومان خسارت به راه های اصلی و فرعی استان وارد شده است.


محمدرضا نازك كار در گفت وگو با ایسنا، از تلاش شبانه روزی و بی وقفه ۲۷۰ راهدار با ۱۴۰ دستگاه ماشین آلات سبك، سنگین و نیمه سنگین راهداری در بارش های اخیر استان آگاهی داد و اظهار نمود: در بارش های اخیر خسارات زیادی به حوزه راه ها و ابنیه فنی استان وارد شد.
وی عمده ترین خسارات را مربوط به حاشیه راه های فرعی و روستایی، رانش راه روستایی و قسمت هایی از سازه پل های استان دانست و اشاره كرد: طی بارش های شدید روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه امسال در مجموع ۵۷ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان خسارت به راه های اصلی و فرعی استان وارد شده است.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان عنوان كرد: طی دو روز بارش باران سیل آسا در ۱۰ شهرستان استان شاهد بیشترین خسارات وارده به راه ها و ابنیه فنی بودیم كه سبب انسداد موقتی راه در مسیرهای فرعی استان شد، اما با تلاش بی وقفه راهداران استان مسیرهای مذكور در حداقل زمان ممكن بازگشایی شد.
این مقام مسئول مهم ترین خسار وارده ناشی از بارش های اخیر را مربوط به تخریب پل ۴۵ متری (سه دهانه ۱۵ متری) شبخوسلات در شهر رانكوه شهرستان املش دانست و اشاره كرد: عوامل راهداری مربوطه درصدد برنامه ریزی لازم جهت برقراری عبور موقت بوسیله اجرای آبروی لوله ای هستند.
وی تصریح كرد: همین طور بارش های اخیر در شهرستان رودسر سبب ریزش كوه و انسداد راه های روستایی رحیم آباد به گرمابدشت، سفیدآب، گرمابدشت - لشكان، راه روستایی خسادان علیا و راه روستایی خسادان سفلی شد كه با تلاش عوامل راهداری مسیرهای مذكور در اسرع وقت پاكسازی و بازگشایی شد.
منبع:

1398/07/23
14:47:52
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری