معاون سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد

تخفیف بیست و پنج درصدی برای صادرات غیرنفتی

تخفیف بیست و پنج درصدی برای صادرات غیرنفتی

به گزارش ارتباط با مشتری معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از اعمال تخفیف 25 درصدی برای توسعه و تقویت صادرات كالاهای غیر نفتی اطلاع داد و اظهار داشت: در زمینه صادرات كالاهای غیر نفتی بندر شهید رجایی در رتبه نخست جای دارد.


محمد علی حسن زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در امتداد توسعه صادرات كالاهای غیر نفتی تخفیف هایی برای كسانی كه كالاهای صادراتی دارند در ردیف های مختلف در نظر گرفته ایم كه البته در سالیان گذشته هم به شكلی اعمال می شد. این تخفیف ها برای كمك به توسعه صادرات كالاهای غیر نفتی بوده و مجموعا به 25 درصد می رسد.
وی ادامه داد: تخفیف های مذكور در حوزه هایی مانند خدمات ترمینالی، حقوق عوارض مترتب بر شناور و دیگر ردیف ها مختص كالاهای غیر نفتی و برای افزایش توان رقابت پذیرتر شدن این محصولات در بازارهای جهانی است.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی همین طور درباره میزان صادرات كالاهای غیر نفتی در شش ماهه نخست امسال اظهار داشت: صادرات كالاهای غیر نفتی از بنادر كشور روند رو به رشدی داشته است به شكلی كه در سال قبل حدود 165 میلیون تن واردات و صادرات داشتیم كه حدود 50 درصد از آن كالاهای صادراتی بودند و برمبنای آخرین آمارهای موجود طی شش ماهه نخست امسال حدود 40 میلیون تن صادرات كالاهای غیر نفتی داشته ایم.
حسن زاده اظهاركرد: بندر شهید رجایی، بندر امام خمینی و نهایتا بندر امیر آباد در شمال در رتبه های اول تا سوم صادرات كالاهای غیر نفتی به شمار می روند.1398/07/30
19:13:59
5.0 / 5
4017
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری