در گزارش ارتباط با مشتری اعلام شد

شورایعالی اشتغال بالاخره سه شنبه به ریاست معاون اول برگزارمی شود

شورایعالی اشتغال بالاخره سه شنبه به ریاست معاون اول برگزارمی شود

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس دبیرخانه شورایعالی اشتغال از برگزاری این شورا در روز سه شنبه هفته جاری به ریاست معاون اول رئیس جمهور اطلاع داد.محمد اسكندری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره زمان برگزاری نشست شورایعالی اشتغال اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی انجام شده مقرر است روز سه شنبه هفته جاری (۱۴ آبان) هفتاد و نهمین نشست شورایعالی اشتغال به ریاست معاون اول رئیس جمهور و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار گردد.
وی اضافه كرد: نهایی كردن برنامه اشتغال سال ۹۸، تحلیل برنامه های فعال بازار كار، آخرین وضعیت فعالیت كارگروه های اشتغال و آخرین گزارش از اجرای برنامه اشتغال روستایی محورها و دستور كارهای این نشست هستند.
رئیس دبیرخانه شورایعالی اشتغال افزود: البته فردا (دوشنبه ۱۳ آبان) كمیسیون تخصصی شورایعالی اشتغال در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای نهایی كردن محورها و دستوركارهای نشست اصلی شورا برگزار می شود.
اسكندری درباره تاخیر در برگزاری این نشست با وجود تشكیل نخستین كمیسیون تخصصی شورایعالی اشتغال در اردیبهشت ماه هم اظهار داشت: از همان زمان، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی آمادگی خویش را برای برگزاری شورایعالی اشتغال اعلام نمود و مكاتبات لازم را با نهاد ریاست جمهوری برای تشكیل این نشست انجام داد تا سرانجام مقرر است این نشست در هفته جاری تشكیل جلسه دهد.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، شورایعالی اشتغال آخرین بار در دیماه سال قبل برگزار گردید و اولین جلسه این شورا در سال ۹۸ بعد از ۱۰ ماه برگزار می گردد.
در عین حال، نخستین كمیسیون تخصصی شورایعالی اشتغال بعنوان مقدمه برگزاری جلسه اصلی شورا، در اردیبهشت ماه امسال برگزار گردید.
شورای عالی اشتغال در حالی بعنوان شورای سیاستگذار برنامه های فعال بازار كار، با گذشت بیشتر از ۱۰ ماه تشكیل می شود كه طبق قانون «تشكیل شورایعالی اشتغال» باید در سال دوبار تشكیل جلسه دهد.


1398/08/13
23:34:40
5.0 / 5
4307
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری