یك مقام مسئول خبر داد؛

پیشگیری از ریزش ۲۰۰ هزار نیروی كار در ۶ ماهه امسال

پیشگیری از ریزش ۲۰۰ هزار نیروی كار در ۶ ماهه امسال

به گزارش ارتباط با مشتری مدیر كل پشتیبانی از مشاغل و بیمه بیكاری اظهار داشت: در شش ماهه اول سال جاری با پیگیری ها در حل و فصل مشكلات بنگاههای اقتصادی بیشتر از ۲۰۰ هزار فرصت شغلی تثبیت و از خروج نیروی كار از بنگاه ها جلوگیری شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری اعلام نمود: وزیر تعاون كار رفاه اجتماعی بر حمایت موثر و جدی در جهت تثبیت اشتغال نیروی كار در بنگاه های اقتصادی تاكید دارد و دستورات موكدی به تمامی زیر مجموعه های این وزارتخانه صادر كرده است. مشكلات بنگاههای اقتصادی بدواً می بایستی توسط كارفرمایان، مدیران و سهامداران و مالكان بنگاهها حل و فصل شود و در صورت ادامه مشكل وزارتخانه ها و دستگاههای صادر كننده مجوز برای فعالیت بنگاه باید به صورت موثر در حل و فصل مشكلات اهتمام ورزند.
مدیركل پشتیبانی از پایدار مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار، اظهار داشت: در شش ماهه اول سال جاری با پیگیری و تلاش مسؤلان كشوری و استانی در حل و فصل مشكلات بنگاه های اقتصادی و همراهی و همكاری موثر كارگران، كارفرمایان، كار آفرینان و مدیران بنگاه ها و دستگاه های اجرایی ذیربط و بانك ها و بیمه ها بیشتر از ۲۰۰ هزار فرصت شغلی تثبیت و از خروج نیروی كار از بنگاه ها جلوگیری شد.
وی اضافه كرد: تا آخر شهریورماه جاری بیشتر از ۱۲۰۰ بنگاه مشكلدار شناسایی و رصد و پیگیری حل و فصل مشكلات آنها در دستور كار كارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید در استانها و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار گرفته است.
یاوری اعلام نمود: بدیهی است در صورت نیاز، مشكلات بنگاه ها در كار گروه های تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استانداران و عضویت دستگاه های اجرایی مرتبط و بانكهای عضو كارگروه در مركز هر استان مورد بحث و بررسی و رسیدگی و حل و فصل قرار می گیرد.
نماینده وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در رسیدگی به وضعیت بنگاههای مشكلدار اعلام نمود: یكی از وظایف اصلی این وزارتخانه صیانت از نیروی كار شاغل در بنگاه های اقتصادی می باشد و برای صیانت از اشتغال و نیروی كار موجود در بنگاه ها حسب تاكید وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه در این راه در تمامی كارگروه های مرتبط حضوری فعال و موثر دارد.
یاوری اظهار داشت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در كشور هم در پشتیبانی از رونق تولیدئمستمراً جلسات رسیدگی و حل و فصل موانع تولید را در دستور كار دارد.

1398/08/25
01:43:33
5.0 / 5
4239
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری