با حضور وزیر كار؛

بنیاد كارآفرینی بلاكچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء شروع به كار كرد

بنیاد كارآفرینی بلاكچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء شروع به كار كرد

به گزارش ارتباط با مشتری بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه های بلاكچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء بامداد امروز با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی و همینطور دبیر شورایعالی فضای مجازی راه اندازی شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، نخستین بنیاد ملی توسعه فناوری با محوریت بلاكچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء بامداد امروز (پنجشنبه ۳۰ آبان ماه) با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورایعالی فضای مجازی و عیسی منصوری معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزیر كار شروع به كار كرد.
این نهاد بعد از افتتاح بنیاد ملی كارآفرینی در حوزه محتوای دیجیتال، بعنوان دومین نهاد توسعه اشتغال پایدار در رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات به راه افتاده است.
بنیاد ملی كارآفرینی توسعه فناوری با مشاركت وزارت كار و سازمان صنعتی ملل متحد ( یونیدو ) در چارچوب یك برنامه مشترك برای توسعه كسب و كار و اشتغال پایدار در ایران طراحی شده است.
اهداف و برنامه های توسعه ای این بنیاد در حوزه های پژوهش، آموزش و تجاری سازی تكنولوژی های جدید است و همینطور با ایجاد مدارس بلاكچین، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، درنهایت منجر به ایجاد و پیشبرد كسب و كارهای نوپا و فناورانه خواهد شد.


منبع:

1398/09/02
17:32:34
5.0 / 5
4151
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری