یك مقام مسئول خبر داد؛

هفت تپه به چرخه كار و تولید بازگشت

هفت تپه به چرخه كار و تولید بازگشت

به گزارش ارتباط با مشتری مدیركل بیمه بیكاری وزارت كار، با اشاره به اینكه شركت كشت و صنعت نیشكر هفت تپه به چرخه كار و تولید بازگشته است، اظهار داشت: كارفرما متعهد شد ارتقای شغلی كارگران در كمیته طرح طبقه بندی مشاغل را بررسی كند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری درباره آخرین وضعیت تولید و كار در هفت تپه گفت: طی جلسات گوناگون در فرمانداری و محل كارگاه هفت تپه و شوش، كارفرمای كشت و صنعت نیشكر پذیرفت تا حقوق مهرماه كارگران حداكثر تا اختتام آذرماه پرداخت گردد.
وی با اشاره به اینكه طبق وعده كارفرما، حقوق آبان ماه كارگران حداكثر تا ۱۰ دیماه پرداخت گردد، افزود: بازنشسته ها طی سه قسط حق سنوات و مزایای قانونی خودرا دریافت نمایند.
مدیركل پشتیبانی از پایداری مشاغل و بیمه بیكاری وزارت كار، با اشاره به اینكه همین طور كارفرما متعهد شده عناوین شغلی و ارتقای كارگران را در كمیته طرح طبقه بندی مشاغل بررسی و برمبنای قانون اقدام نماید، اضافه كرد: قرار شد لباس و كفش كار ایمنی برای كارگران در موعد مقرر تامین گردد.
یاوری با اشاره به اینكه مقرر شد حق غذای كارگران با ۱۰۰ درصد افزایش به پنج هزار تومان افزایش یابد، اظهار داشت: الان وقت آن است با عنایت به تأخیر پیش آمده در برداشت نیشكر، كارگران با تمام توان نسبت به وظائف خود اقدام نمایند تا برداشت محصول گرفتار مشكل نشود و كارگران از حاصل دسترنج و كار خود معیشت خانواده هایشان را تأمین كنند.
این مقام مسئول همین طور اشاره كرد: اساس كار باید كاشت، داشت و برداشت بموقع باشد تا منبع پرداخت مطالبات كارگران با مشكل روبرو نشود.


منبع:

1398/09/14
21:15:49
5.0 / 5
4238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری