روایت 6 نماینده از مغایرت بخشنامه های نظام مهندسی ساختمان

روایت 6 نماینده از مغایرت بخشنامه های نظام مهندسی ساختمان

ارتباط با مشتری: 6 نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد مغایرت بخشنامه های قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان اظهاراتی را مطرح نمودند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی در جلسه علنی بامداد امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی درباره ی مغایرت بخشنامه نظام مهندسی و كنترل ساختمان و گزارشی كه قبل از این از طرف كمیسیون عمران ارائه شده بود، اظهار داشت: من با گزارش كمیسیون عمران مخالفم و معتقدم لایحه ای كه از طرف دولت می آید مشكلات را حل خواهدنمود.
سیده حمیده زرآبادی در این رابطه متذكر شد: استقلال نظام مهندسی باید در نظر گرفته شود و بهتر است اشكالات این حوزه در زمینه ی نیازسنجی نظام مهندسی رفع گردد.
محمدرضا صباغیان نیز با تاكید بر لزوم اطلاع رسانی صداوسیما درباره ی مقررات و قوانین نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت كه باید مردم را از جهل بیرون بیاوریم.
علیرضا سلیمی تصریح كرد: گاهی در مجلس شورای اسلامی قوانینی را تصویب می نماییم ولی دولت بخشنامه اجرای آنرا نمی نویسد ما قانون را برای بایگانی و ثبت سند بایگانی نمی نویسیم بلكه برای اجرا آنرا می نویسیم.
بیت الله عبداللهی در اظهاراتی تصریح كرد: اساسا باید نظارت بر بخش خصوصی وجود داشته باشد ولی حقوق و اختیارات آنها سلب نشود تا بتوانند برای پیشرفت كشور رشد و بالندگی داشته باشند.
احمد همتی نیز اشاره كرد: همه اعضای نظام مهندسی باید برای مدیریت پروژه ها به صورت مساوی پرونده داشته باشند و همانند نظام پزشكی باید صدور پروانه مهندسی هم به این سازمان واگذار شود.
منبع:

1398/09/25
20:15:33
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: پزشك , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری