معاون وزیر تعاون:

اندیشكده تعاون راه اندازی می شود

اندیشكده تعاون راه اندازی می شود

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر تعاون اظهار داشت: با همكاری معاونت امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اندیشكده تعاون راه اندازی می شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، محمد كبیری بامداد امروز سه شنبه ۲۶ اذر در نشست مشترك با مسئولان جهاد دانشگاهی بر لزوم راه اندازی این اندیشكده اشاره نمود.
وی اظهار داشت: بعد از سخنان باارزش رهبری در دیدار با كارافرینان و فعالان حوزه تعاون باردیگر توجه به بخش تعاون با رویكرد شبكه سازی و بستر سازی لازم جهت جذب سرمایه های مردمی به منظور ایجاد اشتغال پایدار منطقه ای لزوم پیدا كرد.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اشاره كرد: توسعه تعاون به توسعه پایدار و متوازن كمك می نماید و بدین سان با سرمایه های مردمی اشتغال ایجاد می شود.
وی اشاره كرد: توسعه تعاون به باز توزیع عادلانه ثروت و توسعه رفاه اجتماعی منجر می شود و باید برای بهره مندی از ظرفیت های قابل توجه بخش تعاون بیشتر از نقش مداخله گری، تسهیل گر باشیم.
كبیری یاد اور شد: برای بخش تعاون نیازمند نقشه راه هستیم و برای بازخوانی مجدد ساختار و قوانین نیازمند ایجاد اندیشكده تعاون هستیم.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: بخش قابل توجهی از قوانین تعاون با واقعیات اجتماعی فاصله دارند و برخی به سبب تعلل ها عملیاتی نشده اند اما با ایجاد ارتباط دانشگاهیان و نخبگان با دولت و حاكمیت و ذی نفعان و تعاونگران در چارچوب تدوین نقشه راه می توان به توسعه بخش تعاون بیشتر از پیش سرعت بخشید.
وی شناسایی و رصد چالش ها در بخش تعاون را مهم ترین دلیل ایجاد اندیشكده تعاون دانس و بر شفافیت، نواوری، افزایش اعتماد عمومی و استفاده بیشتر دولت از سرمایه های اجتماعی تاكید نمود.


منبع:

1398/09/27
15:01:48
5.0 / 5
4176
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری