در گزارش ارتباط با مشتری اعلام شد

ثبت نام از جاماندگان یارانه نقدی و حمایت معیشتی

ثبت نام از جاماندگان یارانه نقدی و حمایت معیشتی

به گزارش ارتباط با مشتری سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی اظهار داشت: ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه حمایت معیشتی كه در فهرست یارانه بگیران قرار ندارند در دیماه شروع می شود اما زمان دقیق آن بزودی اعلام می شود.حسین میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در جریان ثبت اعتراضات در سامانه كد دستوری #۶۳۶۹* برخی از متقاضیان در لیست یارانه بگیران قرار نداشتند كه تقاضای آنها در این دوره مورد بررسی قرار نمی گیرد.
وی اضافه كرد: ۱۰.۶ درصد از ثبت اعتراضات حمایت معیشتی، گروهی از سرپرستان خانواری بودند كه در «فهرست یارانه بگیران قرار نداشتند» كه حدود ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ نفر را شامل می شدند.
سخنگوی ستاد طرح شناسایی مشمولان حمایت معیشتی اضافه كرد: ثبت نام از متقاضیان حمایت معیشتی كه در فهرست یارانه بگیران قرار ندارند در دیماه شروع می شود اما زمان دقیق آن به صورت رسمی اعلام خواهد شد تا با رفتن به دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ تقاضای خویش را ثبت كنند. ازاین رو تقاضا می شود تا پیش از اعلام زمان رسمی افراد رجوع نكنند.
میرزایی با اشاره به اینكه هم اكنون جمعیت یارانه بگیر كشور حدود ۷۸ میلیون نفر برآورد می شود، تصریح كرد: در عین حال ۶۰ میلیون نفر از جمعیت یارانه بگیر كشور مشمول دریافت حمایت معیشتی شدند، ازاین رو فرصتی در نظر گرفته شد تا حدود حدود ۱۸ میلیون نفر از یارانه بگیران كه مشمول بسته حمایت معیشتی نشدند اعتراض خویش را ثبت كنند كه این مهلت به پایان رسید و در مرحله رسیدگی به تقاضای آنها هستیم.


1398/09/30
13:09:42
5.0 / 5
4083
تگهای خبر: ثبت نام , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری