مدیركل حمل مسافر سازمان راهداری اعلام كرد

آمادگی برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به كرمان

آمادگی برای جابجایی مسافران تشییع سردار سلیمانی به كرمان

به گزارش ارتباط با مشتری مدیركل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام نمود: امروز و فردا آمادگی كاملی برای جابجایی مسافران به مقصد كرمان از همه استانها داریم تا در مراسم خاكسپاری سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و تدفین این شهید بزرگوار شركت نمایند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت امروز (دوشنبه) در تهران اجرا شد. همین طور پیكر این سردار مقاومت عصر امروز (دوشنبه ۱۶ دی ماه) برای وداع به قم منتقل شده و بعد از آن برای برگزاری مراسم خاكسپاری و تدفین فردا (سه شنبه ۱۷ دی ماه) به زادگاهش كرمان می رود.
داریوش باقرجوان- مدیركل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای- درباره آخرین وضعیت ناوگان مسافری برای جابجایی مردم و عزاداران و رساندنشان به مراسم خاكسپاری و تدفین سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به ایسنا اظهار داشت: همه بخش ها و زیربخش های حمل و نقل عمومی جاده ای در كنار مردم عزادار هستند و برای خدمات رسانی به مردم و رساندنشان به مقصد استان های مختلف آماده خدمت رسانی هستند.
وی ادامه داد: در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای تا امروز پیكر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به استان های خوزستان، خراسان رضوی و تهران منتقل شده است و بعد از انتقال به قم پیكر این شهید والامقام فرا در كرمان به خاك سپرده خواهد شد. در این راستا ناوگان مناسب برای خدمت رسانی به مردم و عزاداران برنامه ریزی شده است و مقرر كرده ایم تا هر ناوگانی از هر استانی مردم را به یكی از این استانها جابجا می كند باید مردم با همان ناوگان به مبدأ خود بازگردند و این برنامه یزی را به جهت اینكه كسی گرفتار مشكل نشود، انجام داده ایم.
باقرجوان اشاره كرد: همه تشكل های خصوصی در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای اعلام آمادگی كردند تا به مردم و عزاداران سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی خدمت رسانی كنند و در این راستا برمبنای نیازی كه هر استان به این ناوگان دارد ناوگان را در نظر خواهیم گرفت و هیچ مشكلی دراین زمینه نخواهیم داشت.
منبع:

1398/10/16
23:12:54
5.0 / 5
4457
تگهای خبر: خدمات , شركت , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری