گزارش ارتباط با مشتری؛

انتصابات عجیب در بزرگ ترین بنگاه نشر دولتی كشور

انتصابات عجیب در بزرگ ترین بنگاه نشر دولتی كشور

ارتباط با مشتری: یك هفته بعد از انتصاب مدیرعامل جدید موسسه انتشارات علمی فرهنگی، تغییرات و انتصابات عجیب دیگری در این بنگاه بزرگ نشر در حال رخ دادن است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، یك هفته بعد از معارفه بی سروصدای مدیرعامل مؤسسه انتشارات علمی و فرهنگی بعنوان بزرگترین بنگاه نشر دولتی ایران، خبرهای انتشار یافته از این مؤسسه از آن حكایت می كند كه مدیرعامل تازه منصوب شده كه حضورش در این مسند پرحاشیه بوده، این روزها در حال انتصاب مدیران پرحاشیه دیگری در این موسسه است.
بر این اساس، نادره رضایی طی روزهای اخیر، مرتضی ظفرزاده را بعنوان مشاور اجرایی خود برگزیده است. وی پسر علی ظفرزاده مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی است كه در رساندن رضایی به این مسند نقش قابل توجهی داشته است. در اتفاقات دیگر این مؤسسه و با عنایت به خروج هیأت مدیره پیشین به علت آخر دوره مأموریت و هم بازنشستگی، اعضای تازه ای بعنوان هیأت مدیره این بنگاه نشر انتخاب شده اند كه سابقه و تخصصی در امور فرهنگی و نشر ندارند.
بر اساس احكام تازه، سید ارمیا مهدوی كه پدرش مشاور فرهنگی رئیس سازمان برنامه بودجه، و پدر همسرش هم مدیرعامل منطقه آزاد بندرانزلی است، بعنوان عضو هیأت مدیره این بنگاه بزرگ نشر معرفی شده است. مهدوی در حالی به این سمت منصوب شده كه پیش از این، سابقه مدیریتی اش به مواردی چون مشاور اجتماعی استانداری گیلان، مشاور شورای ارتباطات سازمان برنامه و بودجه و مشاور و دستیار مدیرعامل منطقه آزاد انزلی خلاصه می شده است.
مؤسسه انتشارات علمی و فرهنگی كه بعد از انقلاب اسلامی، از ادغام بنگاه ترجمه كتاب و مؤسسه انتشارات فرانكلین شكل گرفت و در سال های اخیر تمامی سهام آن در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته، یكی از بزرگترین مؤسسات نشر دولتی ایران است كه زیر مجموعه خود، شركت بازرگانی كتاب گستر، شركت فرهنگ فیلم و شركت چاپ و نشر كتیبه را دارد.
این مؤسسه در سال های پیش، هم با حضور چهره هایی چون علی زارعی نجف دری كه همزمان مشاور رئیس جمهور وقت بود، به حیاط خلوتی برای فعالان سیاسی تبدیل گشته و از دوران اوج خود بعنوان ناشر دور افتاده بود.
مهمترین منبع درآمد این مؤسسه در سال های اخیر واردات كاغذ و تولید دفترچه های بیمه سازمان تأمین اجتماعی بود كه شنیده ها حاكی از این هستند كه در این حوزه تخلفاتی صورت گرفته است.
هفته گذشته بود كه نادره رضایی از فعالان سیاسی ستاد انتخاباتی حسن روحانی و از مدیران همراه با شریعتمداری وزیر رفاه كار و تأمین اجتماعی، با حكم مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، به مدیرعاملی این مؤسسه انتخاب گردید. وی بعد از حضور ناكام در سازمان هلال احمر و هم عدم تأیید صلاحیت برای حضور در سمت معاونت در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی به این سمت منصوب شده است.

1398/10/23
22:01:08
5.0 / 5
4063
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری