تشكیل كمیته مشترك اتاق تعاون و معاونت فناوری ریاست جمهوری

تشكیل كمیته مشترك اتاق تعاون و معاونت فناوری ریاست جمهوری

ارتباط با مشتری: رئیس اتاق تعاون ایران در نشست مشترك  با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تشكیل كمیته مشترك بین اتاق تعاون كشور و حوزه فناوری ریاست جمهوری آگاهی داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، نشست مشترك رئیس اتاق تعاون ایران، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمد كبیری معاون وزیر تعاون امروز یكشنبه ۲۸ دیماه با حضور مدیران عامل اتحادیه ها و تعاونی ها در حوزه كشاورزی و دانش بنیان به میزبانی اتاق تعاون ایران برگزار گردید.
در این نشست بهمن عبدالهی رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: تعاونی ها ركن دوم اقتصاد كشور هستند و هم اكنون ۹۴ هزار تعاونی فعال با ۱۴ میلیون عضو در كشور وجود دارد كه ۴۰ میلیون نفر از خدمات آنها بهره مند می شوند.
وی تصریح كرد: ۹ درصد اشتغال كشور معادل یك میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در حوزه تعاون است كه نشان از گستردگی تعاونی ها در میان مردم است.
رئیس اتاق تعاون ایران تصریح كرد: تعاونی ها به لحاظ كمی در این سال ها رشد قابل توجهی داشتند و هم اكنون مبحث كیفی سازی بخش تعاون و عمق بخشی آن مطرح است.
عبدالهی به نقش تعاون در اسناد بالادستی اشاره نمود و اظهار داشت: بر مبنای اصل ۴۴ قانون اساسی باید تا آخر برنامه پنجم توسعه سهم تعاون در بخش اقتصاد به ۲۵ درصد می رسید كه این امر محقق نشد و بر این اساس مسؤلان بخش تعاون در نظر دارند به لحاظ كیفی به این سطح برسیم و عقب ماندگی سال های گذشته را جبران نماییم.
وی در مورد درخواست های فعالان بخش تعاون اظهار داشت: ما به دنبال تشكیل تعاونی های دانش بنیان، تسهیل شرایط و استفاده از ظرفیت دانش بنیان در تعاونی ها هستیم.

رئیس اتاق تعاون ایران همینطور از تشكیل كمیته مشترك اتاق با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اطلاع داد و اظهار داشت: در این كمیته مشترك مشكلات پیش روی توسعه و تأسیس تعاونی های دانش بنیان مورد بررسی قرار می گیرد.منبع:

1398/11/01
19:36:27
5.0 / 5
4143
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تعاون , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری