با حضور معاون وزیر كار صورت گرفت؛

تفاهم نامه خدمات مشاوره و وكالتی به جامعه كارگری وكارفرمایی

تفاهم نامه خدمات مشاوره و وكالتی به جامعه كارگری وكارفرمایی

ارتباط با مشتری: تفاهم نامه ارائه خدمات مشاوره ای و وكالتی به جامعه كارگری و كارفرمایی میان سازمان بسیج كارگران و كارخانه های كشور، وزارت كار و مركز وكلا، كارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به امضا رسید.



به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در مراسمی كه به مناسبت دهه فجر و برای امضای این تفاهم نامه برگزار شد، «حاتم شاكرمی» معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: نقش كارگران در چهل سال قبل به سه بخش تقسیم می شود، زمان ایجاد انقلاب و مبارزه با طاغوت و همراهی و پیروی از امام راحل همگام با دیگر مبارزان، در مقطع جنگ تحمیلی كارگران دوش به دوش مردم در تمام صحنه های جنگ نقش داشتند.
وی، ضمن یادآوری جنگ اقتصادی كه توسط دشمن به كشور تحمیل شده، اظهار داشت: حالا هم كه در جنگ اقتصادی قرار داریم، كارگران در حوزه كار و تولید در دفاع از انقلاب در خط مقدم جبهه قرار دارند كه با همت و اراده قوی خود از عهده این شرایط بر خواهند آمد.
شاكرمی با اشاره به صیانت از نیروی شاغل و افزایش بهره وری اظهار داشت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه ایجاد بستری مناسب و تعیین چارچوب كلی جهت همكاری برای حمایت های حقوقی از جامعه كار و تولید با استفاده از ظرفیت های مركز كارشناسان و وكلا و كارشناسان قوه قضائیه برای حل و فصل پرونده های حقوقی و كیفری و مربوط به كارگر و یا كارفرما است.
معاون امور روابط كار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: لازم است زمینه های مناسب برای اطلاع رسانی به جامعه كار و تولید در زمینه ایجاد این بستر و امكان در دسترس بودن آنرا فراهم نمود.

1398/11/16
23:17:21
5.0 / 5
3813
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری