معاون وزیر كار خبر داد

افتتاح 322 طرح تعاونی در هفته آینده

افتتاح 322 طرح تعاونی در هفته آینده

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر كار از افتتاح ۳۲۲ طرح تعاونی در سراسر كشور طی هفته آینده اطلاع داد و اظهار داشت: بیشتر از ۵۰ درصد پروژه های تعاونی در عرصه تولید بوده است.محمد جعفر كبیری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: هفته آینده با حضور معاون اول رئیس جمهوری در وزارت كار ۳۲۲ طرح تعاونی به صورت همزمان در سراسر كشور افتتاح و اجرا می شود.

وی اضافه كرد: حجم سرمایه گذاری و میزان اشتغالزایی این طرح ها هفته آینده رسما اعلام خواهد شد اما بیشتر از ۵۰ درصد طرح ها در حوزه تولیدی بوده است.

به گفته معاون امور تعاون وزیر كار ۵۰ درصد مابقی طرح هایی كه مقرر است هفته آینده افتتاح شود در حوزه مسكن و بخش خدمات است و به لحاظ سرمایه گذاری بخش مسكن سهم بیشتری را در پروژه های مذكور به خود مختص كرده است.

كبیری با اشاره به اینكه در بخش تعاون علاوه بر نگاه به توسعه بخش، رقابت پذیری تعاونی ها را مدنظر داریم، اظهار داشت: اگر تعاونی ها صرفا روی كمك های دولتی حساب كنند به فراخور بودجه و منابع دولتی فعالیت های تعاونی فراز و فرود پیدا می كند ولی معتقدیم كه باتوسعه نوآوری و شفافیت و تقویت نهادهای اقتصادی بخش تعاون می توان به توانمندسازی و شبكه سازی تعاونی ها كمك كرد.

وی با تاكید بر لزوم توسعه بازار تعاونی ها اظهار نمود: اگر بازار تعاونی ها توسعه یابد باعث تثبیت اشتغال موجود می شود و توسعه تعاون در توزیع عادلانه درآمد و رفاه اجتماعی، جذب سرمایه های خرد و ایجاد اشتغال پایدار موثر است.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، هفته تعاون سال جاری هم ۶۴۳ طرح تعاونی با اشتغالزایی ۱۸ هزار نفر راه اندازی شد كه ۵۷ درصد طرح ها به حوزه فعالیتهای تولیدی و ۲۲ درصد به حوزه توزیع و مسكن تعلق داشت. استانهای اصفهان، خراسان رضوی و چهارمحال و بختیاری دارای بیشترین طرح ها و استانهای قم، خراسان رضوی و اصفهان دارای بیشترین میزان سرمایه گذاری بودند.

منبع:

1398/11/21
14:10:10
5.0 / 5
3772
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری