حمل و نقل برقی در كشور توسعه می یابد

حمل و نقل برقی در كشور توسعه می یابد

به گزارش ارتباط با مشتری ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در یك همكاری مشترك با پژوهشگاه نیرو نسبت به ارتقای سیستم حمل و نقل با تمركز بر برقی سازی نقلیه عمومی و شخصی اقدام نموده است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، این همكاری دو جانبه كه ذیل یك تفاهم نامه همكاری مشترك صورت می گیرد، با هدف تقویت هر چه بیشتر تعاملات علمی و فناورانه حوزه حمل و نقل پیشرفته و ارتقای این سیستم با تمركز بر برقی سازی نقلیه عمومی و شخصی در كشور اجرا می گردد.
منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار نمود: دانش علمی و فنی برای ساخت خودرو های برقی در كشور وجود دارد و امیدواریم با امضای تفاهم نامه های همكاری و حمایت ارگان های دولتی، زیرساخت های لازم برای توسعه صنعتی خودرو های برقی فراهم گردد.
وی ادامه داد: ستاد توسعه فناوری فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شركت ها و ایده پردازان این حوزه حمایت های لازم را خواهد داشت.
به قول منطقی، با حمایت وزارت نیرو و اجرای تفاهم نامه، زیرساخت های لازم برای راه اندازی ایستگاه های شارژ خودرو های برقی فراهم خواهد شد.
بر مبنای اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته خاطرنشان كرد: با عنایت به كارهای ریشه ای كه در وزارت نیرو و مجموعه پژوهشگاه نیرو انجام شده، به نظر می آید زیرساخت ها جامع و كامل دیده شده و مسیر موفقی خواهد داشت. این ستاد هم در مسیری كه در پیش گرفته شده و در هر جا كه لازم است تسریعی در كار باشد، حمایت كرده و در كنار پژوهشگاه خواهد بود.1398/11/24
19:19:39
5.0 / 5
4517
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری