توقف پروازهای امارات به ایران

توقف پروازهای امارات به ایران

به گزارش ارتباط با مشتری امارات متحده عربی در واكنش به مشاهده موارد جدید مبتلا شدن به ویروس كرونا، تمامی پروازهای خود از مبدا و به مقصد ایران را به مدت حداقل یك هفته تعلیق كرد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، این تعلیق طبق دستورالعمل سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی انجام می گیرد و بر مبنای آن، پروازهای مسافری و باری شركتهای هواپیمایی امارات و فلای دوبی كه از دوبی خدمات دهی می كنند و ایر عربیا كه از شارجه پرواز دارد و شركتهای هواپیمایی ایرانی متوقف می شود.

سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی اعلام نموده كه تمامی پروازهای مسافری و باری از مبدا و به مقصد ایران به مدت یك هفته به حال تعلیق درمی آید و مدت توقف پروازها امكان دارد تمدید شود.

دوبی كه یكی از پررفت و آمدترین فرودگاههای جهان است، هاب ترانزیتی مهمی برای مسافران از مبدا و به مقصد ایران به حساب می آید و امارات یكی از بزرگترین شركتهای هواپیمایی جهان است.

در امارات هم از ۲۸ ژانویه ۱۳ مورد مبتلا شدن به ویروس كرونا گزارش شده كه دو نفر آنها ایرانی بودند.

بر اساس گزارش رویترز، بحرین كه دومین مورد آلودگی به ویروس كرونا را گزارش كرد، اعلام نمود تمامی پروازهای دوبی را تا اطلاع ثانوی متوقف می كند.
همچنین در خبر جداگانه دیگری كه رویترز منتشر كرد، شركت مرافی كه اپراتور بندر خصب عمان است، در حساب توییتری خود اعلام نمود بندر خصب واردات و صادرات كالا از مبدا و به مقصد ایران را از ۲۶ فوریه به علت شیوع ویروس كرونای جدید متوقف می كند.
1398/12/06
15:41:29
5.0 / 5
3926
تگهای خبر: خدمات , شركت , مسافران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری