مدیركل بحران سازمان راهداری اعلام كرد

آخرین وضعیت جاده چالوس، فعلا سفر نروید

آخرین وضعیت جاده چالوس، فعلا سفر نروید

به گزارش ارتباط با مشتری مدیر كل بحران و ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آخرین وضعیت جاده های كشور به دنبال بارش باران و برف اطلاع داد و اظهار داشت: از ساعت 17 روز گذشته جاده چالوس را به علت احتمال سقوط بهمن مسدود كردیم و تابحال 19 مورد سقوط بهمن با ارتفاع 5 تا 12 متری داشته ایم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته با ورود سامانه بارشی جدید به كشور بارش باران و برف در خیلی از استان ها اتفاق افتاده و كولاك، سقوط بهمن، آب گرفتگی جاده ها، سیل و تخریب جاده و غیره سبب شده بعضی از محورهای اصلی، فرعی و روستایی در كشور مسدود شود.
محمد رودباری مدیر كل بحران و ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اینباره به ایسنا اظهار داشت: هم اكنون بارش برف و باران در بعضی محورهای استان های اردبیل، ایلام، كردستان، لرستان، همدان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی گزارش شده است همینطور در بعضی از محورهای كرمانشاه، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، بوشهر، كهگیلویه و بویر احمد، فارس، یزد، مركزی و قم بارش باران گزارش شده است.
وی ادامه داد: برپایه آخرین اطلاعات دریافت شده از سازمان هواشناسی پیشبینی می شود كه این سامانه بارشی طی روزهای آینده به تدریج از شمال شرق كشور بیرون برود اما تابحال این بارش ها سبب بروز سیل در لرستان، قسمتی از ایلام، یكی از محورهای مواصلاتی استان كرمانشاه شود و حوادث غیرمترقبه ای مانند كولاك و سقوط بهمن را به دنبال داشته باشد.
سقوط 19 مورد بهمن در جاده چالوس مسدود شده
رودباری درباره آخرین وضعیت مواصلاتی كشور این گونه توضیح داد: بعنوان مثال به علت آن كه می ترسیدیم در جاده چالوس سقوط بهمن ناشی از بارش برف و باران به صورت تناوبی داشته باشیم این محور را از ساعت 17 روز گذشته مسدود كردیم و همچنان هم بسته است و طی این ساعات 19 مورد سقوط بهمن در جاده چالوس گزارش شده است كه بعضی از آنها به طول حدود 100 متر و در ارتفاعات 5 تا 12 متری بوده اند و اگر این جاده را مسدود نمی كردیم بطور قطع اتفاقات ناگواری رخ می داد.
مدیر كل بحران و ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: الان به علت كولاك شدید آزاد راه قزوین- زنجان و زنجان- قزوین هم چند ساعتی است كه مسدود شده است و پیشبینی می نماییم تا ساعاتی دیگر این محور باز شود. همینطور محور هراز كه دیشب ساعت 21 به علت اجرای عملیات كارگاهی مسدود شده بود امروز حدود ساعت 7 بامداد باز شد و تردد در این جاده بدون مشكل انجام می شود.
وی درباره دیگر محورهای مسدود شده هم اظهار داشت: محور حمیل- ایلام به دلیل ریزش كوه، محور اندیكا- ناراز در محدوده استان خوزستان به دلیل آب گرفتگی، محور انار- یزد به دلیل طوفان شن و محور پلدختر- كوهدشت، خرم آباد- پلدختر و خرم آباد- الیشتر به دلیل بارش باران و آب گرفتگی قسمتی از جاده مسدود شده است. همینطور محور الیگودرز- شول آباد و محور سرابله- هلیلان در استان ایلام به دلیل بارش باران آب گرفتگی و ناایمن بودن جاده مسدود شده است.
مدیر كل بحران و ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تصریح كرد: به همه مردم سفارش می نماییم فعلا از انجام هر گونه سفر بخصوص در جاده های گزارش شده از جانب سازمان راهداری اجتناب كنند و تا بهتر نشدن وضعیت جوی و جاده های كشور به مسافرت نروند.1398/12/07
17:03:42
5.0 / 5
3565
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری