چه خبر از لغو پروازهای بین المللی؟

چه خبر از لغو پروازهای بین المللی؟

ارتباط با مشتری: شمار زیادی از ایرلاین های سراسر جهان به دنبال شیوع گسترده ویروس كرونا، بعضی از پروازهای بین المللی خودرا تا اطلاع ثانوی لغو كرده و به حالت تعلیق درآورده اند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، باتوجه به شیوع گسترده ویروس كرونا كه در ابتدا از چین شروع شد و الان شمار زیادی از كشورهای جهان را درگیر كرده است، خیلی از ایرلاین های جهان از همان ابتدا پروازهای داخلی و خارجی خودرا به حالت تعلیق درآوردند و سازمان های هواپیمایی در كشورهای مختلف نیز با اعمال محدودیت تردد، اهتمام در كنترل وضعیت و حفظ سلامت مسافران و شهروندان داشتند.
این گزارش كه در وب سایت بیزینس اینسایدر آمده است، بعضی از ایرلاین های بزرگ و معروف جهان را كه تابحال مبادرت به وضع و اعمال محدودیت در پروازهای بین المللی خود كرده اند، در چارچوب فهرستی آورده است تا كاربران در فضای مجازی و اینترنت از آخرین وضعیت پروازهای لغو شده در جهان آگاه شوند.
تای ایرویز
ایرلاین بین المللی تای ایرویز بعنوان شركت هواپیمایی حامل پرچم تایلند، تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا اعلام نموده كه خیلی از پروازهای بین المللی خود خصوصاً منطقه شرق آسیا همچون كره جنوبی، مالزی، سنگاپور، بنگلادش، ژاپن، فیلیپین و امارات متحده عربی را لغو كرده و به حالت تعلیق درآورده است.
كویت ایرلاینز
این ایرلاین بین المللی حامل پرچم كویت نیز اخیرا از لغو پروازهای خود به مبدا و مقصد كشورهای چین، ایتالیا، تایلند، ایران و عراق آگاهی داده است.
سنگاپور ایرلاین
این شركت هواپیمایی كه بدون شك یكی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های بین المللی در شرق آسیا محسوب می شود، نیز تحت تاثیر شیوع ویروس كرونا اعلام نموده كه تعداد بی شماری از پروازهای خود به خیلی از كشورهای جهان همچون ایالات متحده آمریكا، آلمان، ایتالیا، كره جنوبی، تایوان، دانمارك، اسپانیا، تركیه، انگلستان، فیلیپین، اندونزی، كمبوجیه، تایلند، ویتنام، نیوزلند، استرالیا، ژاپن، هند، بنگلادش، آفریقای جنوبی، سریلانكا، فرانسه و امارات متحده عربی را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورده و لغو كرده است.
كاتای پاسیفیك
این ایرلاین هنگ كنگی نیز كه از همان روزهای آغازین شیوع ویروس كرونا به شدت تحت تاثیرات منفی آن قرار گرفت و بطور موقت خیلی از پروازهای خود به نواحی شرق آسیا و همین طور خاورمیانه را به حالت تعلیق درآورد. این ایرلاین قبل تر به خیلی از كارمندان و كاركنان خود اعلام نموده بود كه می توانند به سه هفته مرخصی بدون حقوق بروند تا به این بیماری مبتلا نشوند.
فلای دوبی
این ایرلاین اماراتی نیز به دنبال انتشار اخبار مربوط به شیوع گسترده این ویروس در ایران و سایر كشورهای خاورمیانه، از لغو پروازهای خود به ایران آگاهی داده بود. همین طور پروازهای دوبی به بحرین نیز بطور موقت تحت تاثیر دستور لغو تردد از طرف دولت بحرین، لغو شد.
ایرلاین امارات
این شركت هواپیمایی اماراتی كه بدون شك یكی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های جهان شمرده می شود، مجبور شد تا دو خط از پروازهای خود یعنی دوبی - تهران و دوبی - بحرین را لغو اعلام نماید.
گفته می شود لغو پروازهای دوبی – بحرین تا ۲۷ فوریه ادامه دارد ولی لغو پروازهای دوبی – تهران همچنان تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.
تركیش ایرلاین
این ایرلاین نیز به دنبال شیوع گسترده ویروس كرونا، اعلام نموده كه به جز چین، تا تاریخ ۱۰ مارس سال جاری میلادی پروازهای خود به شهرهای ایران بجز تهران را لغو كرده است.
عمان ایر
این ایرلاین حامل پرچم عمان نیز پس از لغو پرواز به چین، به دنبال دستور جدید سازمان هواپیمایی این كشور از لغو پروازهای خود به تهران آگاهی داده بود.1398/12/09
14:29:06
5.0 / 5
4216
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری