در بهمن امسال رقم خورد

419 شركت تعاونی با 7 هزار شاغل ثبت گردید

419 شركت تعاونی با 7 هزار شاغل ثبت گردید

ارتباط با مشتری: تعداد 419 شركت تعاونی و 2 اتحادیه در بهمن ماه سال جاری ثبت گردید كه تعداد كل اعضای این تعاونی ها 10 هزار و 24 نفر، تعداد شاغل آنها 6 هزار و 957 نفر و سرمایه اولیه حدود 148 میلیارد ریال است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، برمبنای گزارشات سامانه جامع آمارهای ثبتی تعاون، در بهمن ماه ۱۳۹۸، تعداد ۴۱۹ شركت تعاونی و ۲ اتحادیه در این ماه تشكیل و ثبت شده اند كه وضعیت فعالیت آنان در حال بهره برداری و یا در دست اجرا است.
تعداد كل اعضای این تعاونی ها ۱۰ هزار و ۲۴ نفر و تعداد شاغل آنها ۶ هزار و ۹۵۷ نفر و سرمایه اولیه حدود ۱۴۸ میلیارد ریال است. متوسط تعداد اعضا و شاغل مربوط به این تعاونی ها به ترتیب ۲۴ و ۱۷ نفر است.
بررسی توزیع جغرافیایی این تعاونی ها از آن حكایت می كند، بیشترین تعداد تعاونی تشكیل و ثبت شده به استان های خراسان رضوی و فارس با ۵۸ تعاونی و آذربایجان شرقی با ۲۷ تعاونی متعلق می باشد و همین طور بیشترین تعداد تعاونی ثبت شده در كارهای كشاورزی و صنعت به ترتیب با ۱۲۶ و ۹۶ واحد است.
گفتنی است؛ بیشترین اعضای تعاونی به ترتیب مربوط به تعاونی های دارای فعالیت كشاورزی و صنعت به ترتیب با یك هزار و ۸۴۷ و یك هزار و ۵۰۸ نفر است.


منبع:

1398/12/15
19:16:32
5.0 / 5
3274
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری