از سوی مركز آمار اتحادیه اروپا منتشر شد:

مردم كدام كشورها كاری ترند؟

مردم كدام كشورها كاری ترند؟

به گزارش ارتباط با مشتری ایسلندی ها بیشترین مشاركت در بازار كار در میان كشورهای اروپایی را دارند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، مركز آمار اتحادیه اروپا در گزارشی اعلام نمود كه نرخ مشاركت در بازار كار برای جمعیت فعال ( ۱۸ تا ۶۴ سال) در سطح ۲۷ كشور عضو اتحادیه اروپا به صورت متوسط ۶۷.۶ درصد بوده است.
بالاترین مشاركت در بازار كار
به صورت كلی ساكنین كشورهای منطقه شمال اروپا مشاركت بیشتری در بازار كار دارند تا جایی كه نرخ مشاركت در ایسلند به ركورد ۸۵.۱ درصد رسیده است. این رقم برای سوییس ۸۰.۱ درصد، سوید ۷۷.۴ درصد و هلند ۷۷.۲ درصد اندازه گیری شده است.
كمترین مشاركت در بازار كار
به مانند سال های گذشته كشورهای جنوبی و شرقی اروپا كماكان كمترین مشاركت شغلی در سطح اتحادیه اروپا را دارند. تنها ۵۴.۹ درصد جمعیت فعال یونان در بازار كار مشاركت داشته اند كه این رقم كمتر از هر كشور اروپایی دیگری بوده است. هم چنین نرخ مشاركت در ایتالیا ۵۸.۵ درصد، كرواسی ۶۰.۶ درصد و اسپانیا ۶۲.۴ درصد اندازه گیری شده است.
مشاركت شغلی در دیگر كشورهای اروپایی
در میان دیگر كشورهای اروپایی، نرخ مشاركت در بازار كار در میان جمعیت فعال در آلمان ۷۵.۹ درصد، نروژ ۷۴.۸ درصد، انگلیس ۷۴.۷ درصد، اتریش ۷۳ درصد، پرتغال ۶۹.۷ درصد، لوكزامبورگ ۶۷.۱ درصد و فرانسه ۶۷ درصد اندازه گیری شده است.
اتحادیه اروپا شامل ۲۷ كشور بلژیك، آلمان، استونی، ایرلند، یونان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، قبرس، لتونی، لیتوانی، لوكزامبورگ، مالت، هلند، اتریش، پرتغال، اسلوونی، اسلواكی، فنلاند، بلغارستان، مجارستان، لهستان، دانمارك، سوئد، كرواسی، جمهوری چك و رومانی است.
هم چنین بالاترین نرخ مشاركت زنان در بازارهای كار مربوط به زنان ایسلندی با ۸۲.۵ درصد بوده است و بعد از آنها هم زنان سویدی با ۷۵.۹ درصد، سوییسی با ۷۵.۷ درصد و هلندی با ۷۵.۵ درصد قرار دارند. از جانب دیگر كمترین مشاركت زنان در بازار كار مربوط به یونان با ۴۵.۳ درصد بوده است و بعد از این كشور هم ایتالیا با ۴۵.۹ درصد، كرواسی با ۵۵.۹ درصد و رومانی با ۵۶.۲ درصد قرار دارند.1399/01/04
21:09:41
5.0 / 5
3508
تگهای خبر: بازار , شغل , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری