معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

مسكن ملی، خرداد یا تیر افتتاح می شود

مسكن ملی، خرداد یا تیر افتتاح می شود

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینكه بعضی واحدهای طرح اقدام ملی مسكن به پیشرفت حدود 100 درصد رسیده است، اظهار داشت: نخستین واحدهای آماده شده، خرداد یا تیر ماه افتتاح می شود.


محمود محمودزاده در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در مرحله دوم ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسكن حدود یك میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نام نویسی كردند كه از این تعداد ۵۰۰ هزار نفر به صورت اینترنتی و ۸۰۰ هزار نفر به صورت پیامكی بود.
وی ادامه داد: انشاالله تا اختتام اردیبهشت نتیجه پالایش ثبت اسامی اینترنتی را اعلام می نماییم. برای موارد پیامكی هم پس از فروكش كردن ویروس كرونا فراخوان می دهیم تا مدارك خودرا تكمیل كنند. اگر تا ماه های آینده شیوع این ویروس ادامه پیدا كرد راه جایگزینی را بوسیله سامانه پیامكی برای ثبت اطلاعات سجلی دیگر افراد خانوار این افراد در نظر می گیریم تا نام نویسی خودرا نهایی كنند.
معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی درباره زمان تحویل واحدهای مسكن ملی اظهار داشت: پروژه ها در مراحل مختلف پیشرفت است. بعضی اخیرا شروع شده و بعضی واحدها در نقاطی از كشور حتی به میزان پیشرفت حدود ۱۰۰ درصد رسیده است.
محمودزاده اشاره كرد: تلاش می نماییم واحد های ثبت نامی كه به پیشرفت حدود ۱۰۰ درصد رسیده را خرداد یا تیر ماه افتتاح نماییم و به متقاضیان تحویل دهیم.
منبع:

1399/01/26
23:36:22
5.0 / 5
3089
تگهای خبر: ثبت نام , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری