شروط ورود مسافران هوایی به ایران اعلام گردید

شروط ورود مسافران هوایی به ایران اعلام گردید

به گزارش ارتباط با مشتری سخنگوی سازمان هواپیمای كشوری اعلام نمود: مسافران پروازهای خارجی برای ورود به ایران باید تعهدنامه پیشبینی شده را تكمیل كرده و مفاد آنرا به صورت كامل رعایت كند.


رضا جعفرزاده در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: همه مسافران هوایی که قصد ورود به ایران را دارند باید تعهدنامه ای که برای آنها پیشبینی شده است را پر کند تا متوجه شویم آیا بیماری دارند یا خیر.
وی ادامه داد: در این تعهدنامه آمده است که این مسافران باید برای تست بیماری کووید ۱۹ همه همکاریهای لازم را با کادر درمانی انجام دهند همینطور متعهد می شوند از زمان ورود تا مشخص شدن جواب آزمایش باید در اسکان شخصی خویش را که قبل در این تعهدنامه اعلام می کنند، بماند.
سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری افزود: از آن جای که امکان دارد برخی مسافران مشکوک بوده یا آن که جواب آزمایششان مثبت باشد باید همه مسافران تا مشخص شدن جواب آزمایش در اسکان شخصی شان بماند و اگر فردی از این مسافران جواب آزمایشش مثبت باشد باید در این تعهدنامه بپذیرد که ۱۴ روز در قرنطینه بماند. همینطور مسافر مورد نظر اظهار می کند شرایط قرنطینه را در پورتال وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مطالعه و از شریط آن اطلاع کامل دارد.
به قول جعفرزاده مسافر وارد شده به کشور هم باید تعهد کند اطرافیانش حداکثر همکاری را در طول اسکان شخصی اولیه و قرنطینه احتمالی ۱۴ روزه با نمایندگان وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی خواهند داشت.
وی تصریح کرد: پیش از این هم شیوه نامه ای به همه شرکت های هواپیمایی، فرودگاه ها، کادر پروازی، کلیه خلبان ها و پرسنلی که در حوزه خدمات پرواز کار می کند، مسئولان پایگاه های بهداشت فرودگاه ها و تعمیر و نگهداری هواپیما و غیره ابلاغ کردیم و همه آنهای که این شیوه نامه به دستشان رسیده لازم است آنرا اجرایی کند. اگر یکی از این زیر بخش های صنعت حمل و نقل هوای شیوه نامه را رعایت نکند ابتدا شامل تذکر کتبی و ارسال مستندات می شود و در صورت تکرار می تواند منجر به اعمال محدودیت برای آن بخش شود.1399/02/07
13:07:23
5.0 / 5
2994
تگهای خبر: آموزش , پزشك , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری