رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات:

كرونا بازسازی عتبات را متوقف نكرد

كرونا بازسازی عتبات را متوقف نكرد

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: شیوع كرونا، پروژه های توسعه و بازسازی حرم ها در عتبات عالیات را متوقف نكرده است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات، محمد جلال مآب با اعتقاد بر این که برکت اقتصادی مشارکت خیران در بازسازی و توسعه حرم های مطهر در چارچوب تأمین داخلی مصالح و ملزومات پروژه ها به چرخه اقتصاد کشور و معیشت کارگران ایرانی باز می گردد، اضافه کرد: ستاد بازسازی عتبات توانسته با تأمین نیازهای خود از داخل، نقش مهمی را در رونق تولید و اشتغال کشور داشته باشد.
وی همینطور با بیان این که اتفاقاتی نظیر شیوع کرونا مانع اجرای طرح های ستاد نشده است، اظهار نمود: الان برخی از عوامل اجرایی پروژه ها در اعتاب مقدس در هماهنگی کامل با مسؤولان عراقی و رعایت پرتکل های بهداشتی فعال می باشند.
جلال مآب با اشاره به اینکه در زمان پیک فعالیت ستاد، بیشتر از ۵ هزار نفر از هموطنانمان به صورت مستقیم در پروژه ها مشغول به کار بودند، اضافه کرد: امیدواریم با ریشه کن شدن هرچه سریعتر ویروس کرونا، تاخیر بوجود آمده در پروژه ها را جبران و زمینه اشتغال بیشتر برای کارگران، مهندسان و هنرمندان کشور را فراهم نماییم.
او با اشاره به نام گذاری سال جاری از جانب مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید»، اظهار داشت: تمام تلاشمان را می نماییم تا با تأمین حداکثری اقلام مورد نیاز از صنایع داخلی، برکت کمک های مردم برای بازسازی عتبات را به چرخه اقتصادی کشور تزریق کرده و زمینه جهش تولید را فراهم نماییم.
وی با یادآوری این که ستاد بازسازی عتبات برخاسته از مردم و نماینده آنها در خدمت به خاندان (ع)، اظهار داشت: این تشکل مردم نهاد در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه، سیل خوزستان و شیوع کرونا هم وارد عرصه خدمت به هموطنان شد.
جلال مآب اضافه کرد: در ایام گذشته مجموعه خادمان موکب های اربعین و خیران حرم ساز در رابطه با ستاد در لبیک به فرمان رهبری، مبادرت به جمع آوری کمک های مردمی و تهیه و توزیع اقلام معیشتی بین خانواده های نیازمند بخصوص کارگران شریف روز مزد کردند.
ستاد بازسازی عتبات عالیات همینطور در آستانه روز کارگر، تصاویری از یک دهه فعالیت کارگران ایرانی در پروژهای بازسازی و توسعه حرم ها، را به پاس قدردانی از این جهادگران منتشر نمود.

1399/02/09
23:40:06
5.0 / 5
2854
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تولید , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری