باباحیدری:

حفر تونل در استان اصفهان متوقف شود

حفر تونل در استان اصفهان متوقف شود

به گزارش ارتباط با مشتری نماینده مردم اردل و فارسان با اشاره به اینكه به تازگی مسؤلان اصفهان مبادرت به حفر تونلی در استان كرده اند كه به خشك شدن سفره های زیرزمینی و نابودی مناطق حفاظت شده می انجامد از مسئولین خواست كه حفر این تونل را متوقف كنند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، علی کاظمی باباحیدری در جلسه علنی امروز مجلس در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: متاسفانه در روزهایی که کشور درگیر کنترل کرونا ویروس بود مسؤلان اصفهان مبادرت به حفر تونلی کردند که برابر مصوبات شورایعالی آب حذف گردیده است.
وی ادامه داد: در صورت ادامه این کار مشکلات زیادی را شاهد خواهیم بود. حفر این تونل سبب خشک شدن تمام سفره های زیرزمینی، چشمه ساران، تالاب ها باعث نابودی تمام مناطق حفاظت شده و همینطور باعث نابودی تنها دشت باقیمانده در این منطقه خواهد بود.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: برابر با نظر کارشناسان و متخصصان حفر تونل ۶۵ کیلومتری در عمق ۳۰۰ متر و با قطر ۶ متر نیازمند ده ها هزار میلیارد تومان اعتبار است که با این مبلغ می توان یک دهم آب شیرین اصفهان را تأمین کرد. بنابراین لازم است حفاری این تونل متوقف شود.1399/02/15
20:48:39
5.0 / 5
3093
تگهای خبر: بودجه , كشور , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری